Ми є ресурсом воїна
— І вибач, що задала неправильно питання, — все ж таки вирішую перепросити за “службу”.
— Що за запитання?
— Проїхали. Моє ти Сонечко)
— А я Тебе кохаю❤️❤❤
Прилітає зізнання аж з трьома сердечками! Це доказ, що я впоралася з цією важкою ситуацією, змогла підтримати мого Героя! Я ж пам’ятаю, що діставати з глибин душі теплі почуття дуже важко після втрат. Але сьогодні вийшло. Вийшло правильно: через щире бажання підтримати його, а не з примусу: “Ну скажи, чи я тобі потрібна? Чи ти мене любиш?”
— Що Папуга робить?) — Цікавиться Володимиром Андрій, і я з радістю розповідаю про те, що може дати йому необхідний ресурс, пересилаю відео, на якому син розповідає вірш.
— Оооо...а я колись любив вчити вірші), — посміхається коханий.
— Спеціально для тебе розповів нормальним голосом, — зауважую.
— Навіть так?)
— Зазвичай висловлює своє невдоволення необхідністю вірші вчити і навмисне, висловлюючи протест, розповідає без інтонації. Але ж цей запис для тебе.
— Файно вийшло. Молодець Папуга!
— Привіт, Папуго! Я тебе люблю і дуже скучив за тобою, — записує відеоповідомлення Андрію малий.
— Приїду і залоскочу його🤣, — в приємному очікуванні відписує чоловік.
— Вирішив зняти стрес від вивчення вірша і закидати мене капцями, — додаю ще одне відео з малим бешкетником, що почав біситися. Але Андрію, справді, не завадить хоч уявити, що вони за деякий час зможуть побіситися з малим разом, щоб позбавитися напруги.
— Залоскочу того Папугу, — знов обіцяє він)
— Аналогічно ;)💋❤ — відповідаю на його зізнання в коханні і привертаю знов увагу до себе, скучила ж.
— Ммм...як оригінально🥰 — відписує на це хлопець.
— Я теж так подумала)
Як ти мене добре розумієш)
Люблю тебе, — повертаю зізнання в класичній формі.
— Аналогічно;)💋❤️ — підхоплює Андрій і одразу отримує купу віртуальних поцілунків у відповідь. Мені просто захотілося подовше потримати його думки навколо однієї фрази:
— Я тебе теж) — фрази-синоніми ніколи не зайві, бо ж часом декому дуже важко витиснути з себе прямим текстом “кохаю” чи “люблю” після травм.
— Як справи, Милий? — Запитую згодом.
— Повечеряли. Ще в Краматорську. Не розумію, коли будуть везти.
— А я тебе люблю❤💋 — це ніколи не зайве.
— Кохаю тебе безмежно💋❤️ — вступає в “змагання” Андрій.
— Та чи є вже сенс проти ночі перевозити вас? Може вже завтра?
— Нічого не розумію. Якийсь безлад.
— Чи ночувати тут немає де?
— Ніде. І в нас немає автівки, на медбусі привезли. Далі не знаю, чим. Скажуть.
— Тоді чекай. А в лікарні цій як годують? — Змінюю тему на його улюблено-ресурсну.
— Картопляне пюре з фрикаделькою в соусі і салат корейка. Дуже смачно і ситно після голодних позицій.
— Рада, що ти не голодний)
— Дякую! А ви?
— Німецьку робили.. це капець…— ну, не люблю я цю мову, її звучання, кілометрові “виверни язик” числівники. І як малий розуміє.. Нам всім ближча англійська. — Але картинки смішні вчителька скинула, з яких писав.
— Вечеряли? — турбується)
— Ще ні, Володимир пішов купатися щойно. Випливе - буде йому сир.
А я ввечері чай чи яблуко.
— Пуголовок🤣 — згадує Андрій прізвисько, яке колись давно на Лимані дала малому одна з працівниць, бо ніяк не хотів виходити з ванни. Він обожнює воду і завжди насолоджується нею довго.
— Скупо, — дає оцінку чоловік моєму апетиту.
— Не тягне мене на їжу, — спокійно відповідаю, — я ніколи й не була закохана в неї, не хвилюйся. — Ми вже колись розмовляли про це. Мені головне, щоб їжа була корисною. Принципово не змішую білки з вуглеводами, бо так краще засвоюються і менше навантаження та більша користь організму. Все, що можна з’їсти свіжим, - краще свіжим. І в жодному разі жодної пальмової та гідрогенізованої олії. Труїтися різними магазинними виробами з цією гидотою не збираюся. Тож, не вважаю відсутність бажання багато їсти ознакою стресу. І прийняла це за свою абсолютну норму, коли один компетентний реабілітолог на курсі про дітей, коментуючи питання поганого апетиту, сказав, що він теж їсть завжди без особливого бажання, просто, щоб жити, а не живе, щоб їсти. І це, насправді, нормально для багатьох людей, як дітей, так і дорослих. От Андрій любить смачно поїсти, це його пристрать і його потреба, й ресурс. Ця цікавість лиш доводить, що часто люди схильні піклуватися про інших, як про себе, виходячи зі своїх потреб і пріоритетів. Кожному своя "мова кохання" ближча.
#1743 в Сучасна проза
#1444 в Жіночий роман
складні часи і випробування, людяність та підтримка, витримати зміни
Відредаговано: 15.04.2024