В давні часи, коли людям про магію було ще нічого невідомо, прості люди змушені були жити в постійному страху перед війнами. Землі роздерала боротьба за владу, і мир лише тимчасово наставав в кінці кожної війни. Ім'я кожного королівства та доля кожного правителя не були вічними. Нові правителі піднімалися, а старі вмирали, розпочинаючи новий цикл боротьби за трон. Книги історії того страшного періоду не збереглися, а документи зникли в пламені війни.
Сотні років тривав цей жахливий період в історії людства, де постійні війни та зміни у владі залишали світ у шаткому стані безпорядку та невизначенності. Але навіть у ті часи, люди мали надію, що з часом світ може знайти шлях до стійкого миру та процвітання.
У IV столітті по календарю людей. Кінцем епохи великих війн стало — злиття світів. Тумани, що постійно з’являлися в усіх куточках світу, приводили фантастичних істот, яких люди прозвали потойбічними. Дехто з них був ворожим до людей, інші ж ігноруючи людей пристосовувались до нового оточення. З туманів іноді з'являлися навіть розумні істоти, такі як ельфи та дворфи, але їхня увага не лежала до долі страждаючого людства. Цей епохальний момент визначив нову еру для людства, де війни припинилися, а люди стали єдині у боротьбі за своє виживання. Проте, нажаль, простим людям не вистачало сил для боротьби з нечестю, і людство зазнавало втрат сторіччами.
Людство виживало лише завдяки обраним, людям – воїнам, що після постійної боротьби з монстрами отримали надлюдську силу. Проте цього було недостатньо, адже таких людей було замало. З часом влада людства у світі стрімко зменшувалася, а потойбічні істоти та духи пристосовувались та з часом стали невід'ємною частиною нового світового порядку.
З туманів виходило все менше нових для цього світу істот та відбувалося остаточне формування нового порядку у світі. Дворфи завойовували скалисті місцевості, розвиваючи своє ремесло за допомогою нових для них матеріалів, що приваблювали їх у цьому світі. Ельфи ж затаілися, занурюючись в науку та дослідження нового оточення. Люди ж, навпаки, занепадали. Багато технологій з часів великих війн було забуто, і популяція їх раси значно зменшилася. Інші ж частини світу перетворилися на дикі території, де мешкали потойбічні шістоти, зробивши більшу кількість земель непригодними для життя людей
І можливо, що з часом людство могло б повністю зникнути. Але, у XIII столітті, новим переломним моментом стала, поява першого мага - Родимира Зорекрика. Він був простим дослідником, що вивчав явища природи світу. В результаті експериментів, Родимир відкрив для себе магію, і створив перші магічні формули, що дало людству нову надію. Магія надавала сили, за допомогою яких люди могли боротися з нечистю, і, на відміну від обраних, кожен, хто розумів принцип магії, міг володіти нею та контролювати енергію природи. За допомогою нової сили людство знову взяло курс на розвиток.
911 рік . Не пройшло й ста років, як люди отримали силу протистояти загрозі потойбічних істот, королівство знову потонуло в інтригах та внутрішніх суперечках. Старший монарх, Брендір Третій, покинув світ живих, і його спадкоємці розпочали внутрішні битви за правління. Нова війна, з впливом магії, стала ще більш руйнівною.
На той момент на сцену вийшов один із синів Брендіра, Оріон Брендір, обдарований магічними здібностями. Забажавши трону, він звернувся до дворфів, професіоналів у кузні магічних артефактів, щоб ті виковали предмети по його задумці. Так виникли кільця — магічні артефакти, що нібито мали надавати їхнім власникам неймовірні сили. У жест доброї волі перед найвидатнішими магами королівства, Оріон подарував їм ці не звичайні обручі.
Як згодом виявилося, кільця не мали ніяких чаріних еффекті. Більш того, після того як маг одягав кільце, його неможливо було зняти. Занепокоєні маги звернулись до принца Оріона, за поясненнями. Однак Оріон відмовився знімати кільця, після чого повідомив зібравшихся магів, що кільця насправді чарівні, але вони не посилюють, а анулюють магію чарівника, якщо тільки володар кілець, цього забажає. І щоб зняти кільце, маги мають допомогти йому взійти на трон, в іншому ж випадку вони ніколи не зможуть використовувати магію. Оскільки для магів магія була сенсом життя, вони погодились, додавши умову, що коли Оріон стане королем, він дозволить магам проводити експерименти на людях, які до цьго були заборонені його дідом Брендіром Другим.
916 рік, З підтримкою магів Оріон посів трон. Як і домовлялись, маги отримали можливість проводити свої експерименти на живих людях, ще й озолотились. Однак знімати кільця новий король не поспішав, що дуже обурювало магів.
Боячись гніву магів за минулий проступок, Оріон відмовився знімати кільця. Запевнивши магів, що це потрібно для безпеки людей і їх самих, адже магія доволі небезпечна. Натомість король запропонував, що не буде їх використовувати без надобності, поки маги не почнуть спричиняти безлад у королівстві. Також усім магам, що носять кільця, він обіцяв золото та підтримку для їхніх наукових досліджень. Більшість магів, згодилися на умови Оріона.
Проте серед магів були й ті, кого ця угода не влаштовувала. Вони вирішили вбити Оріона, перш ніж той зумів би використати кільця проти них. Спроба атаки виявилася марною, оскільки сам по собі король був доволі не поганим магом. В результаті повстанці, були позбавлені своїх магічних сил, та стали беззахисними перед Оріоном та його магами.
Замість того, щоб вживати радикальні заходи проти повстанців, Оріон виявив милосердя та стриманість. Як визнання їхнього внеску в його приход на трон та захист від потойбічних створіннь, він не тільки не покарав їх, але й висловив їм свою вдячність. Наділивши їх титулами та землями, він зробив їх феодалами. Цей хід, як думав король, допоміг хоча б трохи пом'якшити гнів і обурення магів, що втратили свої магічні сили, і показати світові своє милосердя.
922 рік, Маги-зрадники, відрізавши собі пальці, утворили свою коаліцію. Почалася велика боротьба магів, під час якої Оріон переміг основний опір. Проте, ідея вільних магів не вмерла, і згородм був заснований цілий культ, що бореться за свободу магів, а його символом став відрізаний середній палець на лівій руці.