ПРИНЦНСА БЕЗ РОДУ І ПЛЕМЕНІ
***
Я принцеса без роду і племені,
Без дефолту і певно без настрою,
Скільки ж там у мені живе демонів ?
Та мабуть ...мабуть ціла династія .
Дивна, боса , без совісті й одягу ,
Я сідлаю і коней і мітли
Усі весни спаплюжую в осінь ,
Усі зими палю аж до літа .
Перший плід завжди з ядром і комом .
Насолили? Виходить приймайте ,
Бо як бачим у матки природи ,
Є свої Помилки і факапи .
Ось він цей же факап перед вами ,
Тут я маю робить реверанси ?
Чорт зі мною панове ,Бог з вами !
Я люблю більше з бубнами танці !
Такі щоб аж пливло і чоніло
Руде полум'я десь під ногами ,
От як те на якому палили
Із забитими навхрест руками .
я гасала в спокої тебету
я ходилат' під неба конвоєм ,
Тепер я вождь племен на планеті.
Я сама і для всіх вождь і воїн .
(Квітка Лісовська)
#807 в Різне
#70 в Поезія
#235 в Містика/Жахи
вірші на різну тематику, вірші про силу людей, від долі не втечеш
Відредаговано: 22.06.2026