Навпіл розріжу біле японське сонце,
Буду останнім хто вижив, спинивсь на останньому кроці.
Я закурю, зависнувши десь між правами,
Мені як тому солов'ю — чи не винен, чи винен я.
Наш світ — лише Вавилонська вежа,
Ти думаєш є іще мить, та всі миті мають межі,
Той хто уже сів — не злетить.
Ти думаєш не впадеш, а як і впадеш — не скоро,
Насправді уже топчеш безтілим медузам море.
Згоріла сакура.
Пил і попіл —
все що лишилось крім мертвих слів.
Женись собакою аж до зльотів,
Собі накинувши якорів.
Шукай в шехаях свою свободу,
В піску Сахари зарий життя.
Блукай між давніх й нових народів,
І думай все ж чиє ти дитя.
І поки ти думаєш і чекаєш
коли скінчиться кінець і сон цей,
Я мов те яблуко розрізаю
як завжди мокре японське сонце.
(Квітка Лісовська)
#807 в Різне
#70 в Поезія
#235 в Містика/Жахи
вірші на різну тематику, вірші про силу людей, від долі не втечеш
Відредаговано: 22.06.2026