Я стою у кутку
моє біле мов би молочне тіло,
Упирається буквою у
Бетону холодну стіну.
Кожен раз я розплющую очі,
Від природи яких немає,
І допитуюсь"любий отче
я Останній із роду мая?"
Я живу в цих в холодних стінах
Непридуману кількість років
Тут говорить лише картини.
В павутинні загубились кроки.
Їм всього лиш по 10 років
А вони вже усі є в'язні
Чужих слів і думок потоків,
Ні живих Ані мертвих показів.
Я молюся вже сьомому вічність
Ледве вже не зламавши руки,
Як не дав Ти мені обличчя,
Кинь же в мене хоча би звуком!
І ти дав мені звук єдиний,
Краплю шуму з усіх морів,
І всього лиш одну людину,
Пальця рух що без зайвих слів.
І покрилися шумом білим
Мускуліні тяжкі колони,
І у муз знов з'явились крила,
З рамок вийшла струнка Мадонна.
Я один зміг заткнути Маска!
Чи так певно у нас не говорять?
Так напевно злітають маски...
Хай простять же мене ікони...
Не прошу Я подяки тих,
Хто з мереж повернувшись, знизу,
Вдома десь серед стін своїх,
Скоро знов повернеться на прив'язь.
Усі люди-лише коти,
З ковтунцями душі на шерсті,
Та я буду їх берегти,
Одним звуком в усі пришестя.
(Квітка Лісовська)
#807 в Різне
#70 в Поезія
#235 в Містика/Жахи
вірші на різну тематику, вірші про силу людей, від долі не втечеш
Відредаговано: 22.06.2026