3 .ЗА ТЕБЕ ТАК ШІ НЕ НАПИШЕ!
***
Боїшся почати з нуля?
Візьми і почни просто з крапки,
З апострофом, стрічки від я,
Ну з книжки дістань хоч закладку
Я знаю ненавиджу теж. Його.
В всьому винен годинник,
Взуття знов не знявши свого,
Он ходить у мене по стінах.
Спочатку бісилася так,
Зі стін відтирала хвилини,
А потім кажу"у гостях,
Тут ти я нічого не винна!"
Кажу тобі спробуй і ти!
Прикинь що його не існує,
А потім не чуй Як свистить
Десь чайник На кухні, парує.
Крок третій -бери і роби
Ну хоч від руки хоч від щастя,
А як недостатньо доби,
То є ціла вічність в запасі.
І ось воно! Чую я чую!
Як рвуться ті кляті чернетки,
Як море в дворі десь вирує
Й лягає у зошит поетки.
Годинник і чайник замовкли!
А ти говори голосніше!
Людина ти з голосом вовка,
За тебе так ШІ не напише!
(Квітка Лісовська)
#807 в Різне
#70 в Поезія
#235 в Містика/Жахи
вірші на різну тематику, вірші про силу людей, від долі не втечеш
Відредаговано: 22.06.2026