Приїхавши додому одразу побігла зміняти Віку, адже втомилася вона з моїм маленьким, не слухняний, що жах.
– Привіт. Що ми так і не їли? Матвію Олексійовичу, от що це за справи? – беру свого маленького хлопчика на руки.
Він дуже схожий на тата. Такі ж серйозні брівки, блакитні очі, золотаве волосся. Але губки мої та носик. Хоч ми ще дуже маленькі та можу відзначити, що характер теж в тата. Або ж мені так просто здається.
– Ми зараз з тобою поїмо і підемо з гуляти. Так? Мій хороший. Ой що там? Ааа, яка у мами цікава іграшка, так? – сміюся я коли, Матвій грається з ґудзиками на піджаку.
– Ді, як справи? На тобі лиця не має.
– Все нормально. Втомилася, сильно. Вікусь дякую тобі ще раз, ти страшенно мене виручила.
– Будь ласка, мамуся. Все цілую, я побігла.
– Нікові передавай привіт. А з Вами судар ми вирушаємо на кухню. – поцілувала його в лобик.
Напевно я б могла попросити їх допомоги. Розповісти, що Верді живий. Та чомусь страшно стало. А що як правда, щось трапиться? Ні, я звісно нікого обирати не буду. Почекаю день ще. Можливо вигадаю хоч, щось. А потім вже до Ґави з Вікою у крайньому випадку.
Після того як ми поїли. Я переодягнулася, перевдягнула Матвійчика й як було обіцяно пішли гуляти. У нас під квартирою чудовий парк. Тому думаю було б помилкою не виходити на прогулянку, а тримати маленького вдома. Тимпаче, що гуляти корисно, що мені, що йому.
А як повернулися в квартиру у Матвія піднялась температура. Знов відмовився від їжі. Майже весь вечір провів у мене на руках. Останні 1,5 місяці кожен вечір у нас минає приблизно так.
Лягти раніше теж не вийшло, адже цей непосидючий хлопчик раптом вирішив, що хоче грати.
– Дя ... я ... я. - поки у нас звуки, але будуть зубки і ближче до слів.
– Маленький це не можна гризти. Ні, ні, ні. Давай мені. – встигла забрати свою розчіску, коли він підніс до ротика. – Матвій Олексійович, а давайте ми з вами краще подивимося, які є красиві іграшки на дивані. А? – ось так я і проводжу свої вечори, в компанії незабутнього кавалера. – Ні, ні це договір. Його брати не можна. Матвій.
Проте пізно, договір вже в ручках маленького бешкетника. А через кілька хвилин валяється зім'ятий не виправдавши цікавості за диваном.
Вклавши Матвія спати, сіла за роботу. Та якось не працювалося. У голові крутилися лиш слова того чоловіка, про сина, про Льошу, про рідних.
І якось вихід знайшов себе сам. Може й не вихід та хоч якість міри для безпеки прийняти можна. Тому, тремтячими руками набираю номер. І як не дивно через декілька гудків мені відповідають.
– Доброї ночі, Діана Григорівна.
– Привіт, Саш. Пробач, що так пізно. Маєш хвилинку? Я хотіла б попросити тебе про послугу.
– Все гаразд. Я вас слухаю.
– Тут така справа. Я знаю, що відмовилася. Але ти не міг би все ж таки поставити охорону до нас з Матвієм?
– Щось трапилось? Давайте все й по порядку.
– Давай якось в інший раз все по порядку розкажу. Просто скажи, допоможеш?
– Навіть не обговорюється. Просто хотілось би знати маштаби, ваших хвилювань.
– Серйозні маштаби. Дякую тобі дуже.
Поклавши слухавку видихнула. Мені дуже потрібно бути спокійною за Матвія. І ніхто окрім Саши не забезпечить цей спокій. Він все ж таки керуючий відділом безпеки Льоші. Колишній чи дієвий не знаю. Ми не бачилися від моменту "смерті" мого чоловіка. Проте саме у ньому я впевнена.
І не помиляюся, адже в ранці в під вікнами стоїть його позашляховик. Точніше його хлопців. Один з охоронців буде знаходитися безпосередньо в квартирі з Матвієм. А інший вже на вулиці у машині.
Що ж тепер я з спокійним серцем можу залишати Марію Антонівну та свого солоденького хлопчика знаючи, що їх є кому захистити.
Тому одразу після приходу жінки, їду в офіс. Потрібно закрити питання з орендою та все ж поговорити з Оленою Степанівною. Адже я з абсолютною щирістю не розумію чому Олену досі терплять. Тобто як керівник вона не погана, а ідейний директор з неї ніякий. І як би там не було всім за косяки потрібно платити. Вона не вийняток.
Напевно вперше, я шкодую, що рекламною компанією не дозволили керувати мені. Вона її впевненими кроками веде на дно.
Паркуюся й помічаю Олену. Чудово, навіть шукати не дрвелося.
– Олена Степанівна, зачекайте. – ловличи її мало не за руку наздоганяла я.
– Я поспішаю. – невдоволено пирхнула.
– Нам всерівно на ліфт чекати.
– А раптоми час пришвидшиться від твоєї тут відсутності? Може ти сходами? – нервово поглянула на годинник.
Я ж видихнула. Спокійно Ді, не псуй собі день через цю відьму.
– Я тимчасово звільняю вас від обов'язків директора у філії "VERDY".
– Ти що пробач? – приснула від сміху. – В тебе немає повноважень, щоб мене звільняти. І як на те пішло, це тебе звільняти треба. Щодня йдеш з половини робочого дня. Хоча б із поваги до колег совість увімкнула б. – починає кричати ще голосніше. Я лише посміхнулася.