Розділ 4. Жінка і чоловік
Жінка - ніжний пелюсток, роза з шипами, берізка, ніжність, берегиня сімї, мати, дружина, доброта, вірний друг... Поети і художники оспівували миле Боже створіння - жінку. Без неї немогливо уявити сімю, родину - дітей. Жінка продовжує рід, береже свою сімю, виховує дітей, показує зразок мудрої жінки для дітей і внуків. Світ неможливий без жінки.
Але, Бог створив обох - жінку і чоловіка. Чоловік доповнює жінку. Жінка і чоловік - то як дві половинки одного цілого яблука. Не можна ні одна половинка жити і існувати окремо, а от яблуко росте, дозріває, спіє, а потім цикл знову повторюється... Таке вже життя - кожен повинен мати пару.
Жінка несе радість і ніжність, красоту і гармонію, надійність і віру - все це притаманно жінці. Але, світ змінюється... Змінилася і жінка в більшій міра чим чоловік. Емансипація, рівність і демократія в державі і сімї - це не тільки свобода, права, прогрес, але і обовязки. Жінки: чиновники, лідери держав, військові, генерали, премєр-міністри - то вже інші жінки. Емансипіровані, вольові і хорезматичні, професійні і освідчені - жінки, які намагаються бути не гірше аніж чоловіки. Рівність і демократія розвинутих держав має свою іншу, другу сторону масових розлучень, одиноких нещасних дітей, покалічені долі самих жінок і чоловіків і, особливо, дітей.
Сучасна психологія жінки має мало спільного із жінкою минулих століть. Змінилося все - від образу до суті, від моралі до розуміння своєх суті. Жінки в погоні за чоловіками копірують навіть те, чого не потрібно робити. Як приклад, подивимось на зовнішню сторону жінки. Ось іде по вулиці жінка - широка неприємна чоловіка хода, щільно прилягаючі, так що видно всі складки тіла, джинси, які різко виділяють головну частину тіла жінки, як вони думають, - попу, лобок і пупок. Обвислі кряжисті ляхи і сідниці важкими масивними частинами цилуліта обвисають з усіх сторін, непропорційно маленькі ноги різко контракстують із масивним бюстом, немите потріпане сяк-так підрізане волосся якоюсь стріхою звисала на вуха, пухкі великі, накачені потексом гути, яскраво наведені червоною помадою, в руці тримає недопалену цигарку, а з вуст вискакують різкі слова, перемішані мат за матом.
Звичайно, є винятки граціозних, красивих і елегантних жінок, які не виставляють на показ свою нижню частину тіла, приваблюючи одичалих чоловіків. Вони розуміються в грації і красоті, підібрано із смаком одягом, який робив їх тіло привабливішим, а голову розумнішою. Ці жінки не гналися за модою порваних на лоскути джинців, з яких виглядали голі колінки, чи модними дорогими красівками під біле плаття нареченої. Вони розуміли жіночність, яку намагалися зберегти і підкреслити. Таких жінок залишилось мало. Та, що там говорити, звернімо увагу - чи багато на вулиці чи на роботі ми бачимо жінок в платтях і сукнях ...
А згадаймо, які були жінки колись...
Не залежно від достатків і тітулів всі жінки мали свій , жіночий одяг. Вони не гналися за чоловічими штанами, практично не курили, носили довгі, а потім і короткі, плаття і спідниці, які робили жінку жінкою. На голові мали зачіску - цілий витвір професіонального фахівці своєї справи. Зверху завжди носили капелюшки неймовірної форми і красоти, які елегантно підкреслювали образ жіночості і ніжності. Витончена талія, навіть самої повної жінки, чітко проявлялася на загальному фоні розкішного плаття чи спідниці, підтягнута поясом. Підтягнутий корсет , що заміняв сучасні ліфчики , з декольте виділяв найпривабливішу частину жіночого обліку - її бюст. Руки часто були обтягнуті довгими рукавичками, в яких пані тримали різнокольорові парасольки. На ногах ледве виглядали маленькі акуратні туфельки на невеличкому каблучку.
Як бачите, різниця неймовірна. То, що ж залишилося від жінки і чому вона такою стала?
Залишилася основна функція - народжувати дітей, яку іще сучасний прогрес не забрав. Але, народжувальність через пробірку все частіше практикується і не загорами той час, коли народити дитину буде подібно до того, як сходити в магазин і купити якусь куклу, або щось інше.
І тоді жінки зовсім втратять своє надане їм Богом право народжувати і продовжувати рід людьський. Жінки втратять відчуття материнства і поступово мутують в вид, який хіба що буде використовуватись для селекції і задоволення як чоловіками, так і жінками. Втрачене відчуття материнства не замінить ніякий біоробот, чи наймана няня.
Не вірите, що це може статися? - Тоді подивіться на Кіркорова. Хіба це не те саме, про що я зараз вам говорю?
То, чому ж тоді, жінки добровільно змінюються в не найкращу сторону? Можна зрозуміти, коли вони на роботах, скажем маляр, чи штукатур, носять спецодяг, подібний до чоловічих штанів. Але, чому жінки так зурочують себе, роздягаючись до одних тільки тоненьких лосін? Хто їх вимагає натягувати вузенькі не зручні джинси? Невже вони думають, що це красиво і привабливо для чоловіків? Навіщо сучасні жінки надівають лохмоття на ноги? Невже вони думають, що кросівки для білого плаття на весіллі - то цікаво і привабливо?
Як результат такої емансипації і демократичності - антимораль, очоловічування прекрасної статі, яка вже стає не така і прекрасна. Поступово жінки намагаються перехопити лідерство в сімї. І це не з вини жінок - просто чоловіки в силу ряду не залежних від них факторів втрачають упевненість в своїх силах і стають нездатними до прийняття важливих рішень в статусі голови сімейства. Відсутність роботи, постійні стреси і недостатня освіта зробили чоловіків вразливими і в великій масі нездатними долати перепони і невдачі. Жінки, втрачаючи жіночність, навпаки стали більш виносливі, в більшості мали хоча б якусь роботу і зайнятість. Саме вони брали на себе основні турботи по існуванню сім'ї. Таким чином, все більше сімей міняли свій устрій із патріархального на матріархальний, прикриваючись демократичними принципами сімейного існування.