Сергій весь сьогоднішній день присвятив написанню книги. Тому була причина. Він надіслав першу частину повісті своєму одногрупнику Едику, який тепер працював у видавництві у рідному місті. Великий видавничий дім придбав місцеву друкарню із видавництвом, тому тепер і у рідному місті могли засяяти літературні обрії. Він дуже тішився від короткого Едикового резюме. Особливо тішило те, що то не Едик резюмував, а його київська начальниця. Доволі знайоме прізвище, десь його уже Сергій чув.
Сергій перші дні після цієї новини літав по однокімнатці мов птах у клітці, хотілося вийти на вулиці і з усієї сили кричати. Так щоб із грудей вийшло усе наболіле. Вдихнути так, щоб повітря вистачило дописати останню частину, таким же невимушеним стилем, як і попередній.
Його героїня еволюціонувала із закритої і відлюдькуватої художниці до відкритої і приємної представниці богеми. У її картинах цвіло кохання. У кожному мазкові, кожному русі пензля було відчутне щире захоплення коханим і коханням. Сергію дуже подобалося творити це прекрасне почуття. Гратися героями, дарувати їм ніжні зустрічі. Переживати із ними розлуку і щоразу, при нових зустрічах, закохуватися все більше і глибше. Топитися у людині, плавати у коханні. Він описував кохання таким, яке знав. А знав він лише ось таке, щире і чисте. Без обманів і гріхів. Захищене і стерильне від інших. Його почуття було лише на двох і заховане від всесвіту.
Уже було досить пізно, а Ніна не подавала повідомлень про себе. Давня домовленість не телефонувати допоки зайняті не давала можливості Сергію зателефонувати до коханої. Але домовлялися при найменшій можливості написати повідомлення. Сьогодні Ніна мовчала. Вдень це видавалося незначним. Підвечір насторожувало. Скоро ж ніч. Сергій відправив повідомлення Ніні. Реакції не було. Месенджер показав, що повідомлення доставлене, але не прочитане.
Налаштувався знову писати. Текст пішов. Думки ставали словами. Рівними рядочками лягали на електронний файл.
Пролунав дзвінок телефону. Аватарка «Коханнячко»:
Сергій трохи не зрозумів, що то відбулося. Впевнилася думка, що Ніна певно трохи перебрала вина із Женею, тому і ночує у неї. Він знав Женю. Був доволі добре знайомий. Пару разів відпочивали разом по кафе і на природі. Хороша дівчина. Трудоголік такий же як його дружина.
Цієї ночі він вирішив не лягати спати. Раз так чудово йде текст вирішив писати поки зморить остаточно. Заварив собі міцного чаю із бергамотом, з‘їв шматок чорного шоколаду, для кращої роботи мозку і продовжив писати повість.
Незабаром відпочинок у рідному місті. Пару днів, щоб перевести дух. Зібратися із силами і далі до роботи.
Сергій ліг стати під ранок, коли несміливе ранньо – осіннє сонце сполохано заглянуло у вікно кухні. Де Сергій активно стукав клавіатурою,закінчуючи свою книгу. Лишилося впорядкувати. Вичитати помилки і чекати фінального вердикту видавництва.