Після повернення додому мої справи знову повернули у своє русло. Я, як і раніше, проводила час на роботі. З Олексієм майже не бачилася. Навіть до себе в кабінет Аркадій Павлович викликав нас поодинці.
Втім, не те щоб факт того, що я не перетинаюсь з Мозговим, мене якось турбував, просто мені дійсно не сподобався його вигляд у літаку. Хоча... цілком можливо, що він усю ніч до того прокутив у якомусь барі. З тою ж самою Ешлі, наприклад. Тому він не заслуговує на те, щоб його пожаліли.
Ось я й не жалію.
Але Циганкову, звісно ж, не здаю. І не тому, що Олексій мені хоч якось дорогий, просто це не мої методи спілкування з будь-ким. І особливо з керівництвом.
Я розповідаю тільки про свою роботу, про те, що вже обрала собі фахівця, про те, що ми з нею вже встигли побувати «у полях» (так у нас називаються виїзди на «точки», в магазини тобто).
Загалом моїми успіхами Аркадій Павлович лишається задоволений, що й не дивно. Тільки просить приділяти заходу більше уваги, ніж я собі запланувала.
Скріпивши серце, я погоджуюсь. Я особливо не чекаю на великий успіх в Америці, тому не зовсім розумію, навіщо віддавати максимум зусиль туди, звідки ти отримаєш максимум 10% користі. Краще б, звичайно, продовжити розвивати тут у нас, але... З Циганковим сперечатися дуже енерговитратно, а я зараз так втомилася, що просто хочеться впустити руки на його стіл та прилягти одразу ж на них, щоб поспати.
Але замість цього я все ж таки вступаю в полеміку з директором та домагаюся того, що приділятиму Штатам більше, ніж запланувала, але набагато менше, ніж хоче Аркадій Павлович. На цьому й розходимося.
Моє життя входить у звичну колію. Тільки тепер у ній з'являється Ешлі. Дівчина дзвонить мені щодня, звітує про свої успіхи. Я нею дуже задоволена та справді рада, що обрала саме такого фахівця.
Три тижні проходять у бадьорому ритмі. Я не відволікаюся вже ні на що. Ніхто не турбує мене в офісі навіть у вихідні.
- Ганно, - кажу секретарці одного дня, - збери всіх наших у переговорці через десять хвилин, будь ласка. І підготуй проектор.
- Добре, Маргарито Олександрівно, - озивається дівчина. - Вам зробити каву?
Я на мить замислююсь.
- Ні, дякую, - відповідаю, розуміючи, що останнім часом я дуже зловживаю цим гірким напоєм. Серце моє за таке мені точно не подякує. Втім, як і за постійний трудоголізм та відсутність нормального харчування теж. Але мені є що йому заперечити – життя в мене одне, а забезпечувати мене нема кому, до того ж, я шалено люблю свою роботу, тому... доведеться тобі потерпіти, моє серце.
Підхоплюю щоденник та телефон і виходжу з кабінету. Впевнена, що мої співробітники вже чекають на мене. Адже персонал я підбираю собі під стать.
- Здрастуйте, колеги, - кажу, заходячи в переговорку. – Сьогодні я хочу вас познайомити з нашою новою співробітницею у новому офісі, – сама тим часом відкриваю відео-чат та викликаю Ешлі. Ми з нею домовлялися на цей час, що зідзвонимося. Незважаючи на різницю у часі, моя нова співробітниця виходить на зв'язок.
Ми знайомимося. Кожен трохи розповідає про себе, Ешлі – про перші результати своєї роботи. Я слухаю всіх своїх співробітників, і мені неймовірно приємно, що всі вони (за винятком Ешлі, звичайно ж) чудово володіють англійською мовою. З іншого боку, а чого я взагалі очікувала, якщо вибирала людей, схожих на себе?
Наша міжконтинентальна зустріч відбувається чудово та завершується на гарній ноті. Наприкінці ми прощаємось з Ешлі та вимикаємо відео.
Я не питатиму у своїх підлеглих, чи сподобалася їм наша нова колега з тієї простої причини, що мої рішення не обговорюються. Якщо я вибрала її, то я все зробила правильно. Ось доростуть до моєї посади (не в цій компанії, звичайно), тоді можуть критикувати.
Хлопці та дівчата виходять із переговорки, а я на кілька хвилин затримуюсь, відповідаючи на повідомлення.
Клацає замок на дверях, я піднімаю голову та застигаю.
- Привіт, - знайомий оксамитовий голос виводить мене зі ступору. Я повільно підводжуся зі стільця. Складаю руки на грудях, не розуміючи, чого зараз чекати від людини, яка закриває нас в одному приміщенні у робочий час. - Марго, у мене до тебе одне прохання. Питання життя та смерті!
Я хочу сказати, що для нього я Маргарита Олександрівна, але мовчу.
Важко вколоти, коли тебе так просять. А зараз він просить мене саме так.
- Будь ласка, Маргарито! – Олексій підходить до мене ближче, але не доходячи кілька кроків, зупиняється. - Ти мусиш мені допомогти!
- Мушу? – піднімається моя брова.
- Так, Марго! Так! – голос Мозгового мимоволі підвищується. - Крім тебе мені нема до кого звернутися!
А ось це вже цікаво.
- Будь ласка, Марго! - він просить зараз тим особливим тоном, який я так часто чула колись...
- Кажи, - милостиво дозволяю я, знову сідаючи на стілець.
- Вислухай мене спочатку до кінця, - Олексій сідає на краєчок довгого столу, але ближче до мене не підходить. Невже він згадав про особистий простір?
Я киваю, показуючи, що стримаюся, чого б мені це не коштувало.
- Марго, у Чикаго є один знаменитий на весь світ хокейний клуб. Йому вже майже сто років, - продовжує чоловік, а я щосили терплю, щоб не перервати його тираду. - Так ось. Я давно мріяв купити його акції. І тепер вони вже практично у мене в кишені.
– Вітаю. А до чого тут я? – все ж таки не витримую.
– Тут і починається найцікавіше, – Олексій відводить погляд. Цей маленький жест вибиває в мене ґрунт з-під ніг. Він завжди так робив, коли дуже нервував. Невже й зараз він так сильно переживає? – Власник клубу, який виставив на продаж лише п'ять відсотків акцій, на які я й претендую, як би тобі пояснити... загалом у нього традиційні погляди на стосунки. І він уже готовий був продати мені свої акції. А потім у розмові – пам'ятаєш, я поїхав тоді на один день там? - Мозговий нагадує мені про день, коли ми зустрілися в ліфті готелю, - так от, у розмові він згадав, що продасть свої акції тільки людині, яка вже має родину. Потрібно лише повечеряти з ним. Начебто це й буде підтвердженням.
#2649 в Любовні романи
#624 в Короткий любовний роман
#753 в Жіночий роман
від ненависті до кохання, протистояння характерів, фіктивний шлюб
Відредаговано: 25.12.2022