Весь день я не знаходила собі місця, постійно думала про те, як же повинна далі вчинити. Емір схоже відчував напругу, тому й теж капризував постійно.
Я гадала, що після розмови з Танею мені стане легше, я зрозумію як поводитись і все стане на свої місця, але чомусь стало ще гірше.
Вона спокійно відреагувала, наскільки це можливо в нашій ситуації. Сестра дала мені волю самій вибирати те, як я повинна жити, і обіцяла не втручатись більше. Я повірила їй!
Стас декілька разів телефонував, але говорити в мене не було жодного бажання.
Прямо зараз я знаходжусь на роздоріжжі, і в яку сторону мені піти я й гадки не маю. Тут жодних знаків, які хоча б підказали мені те, де буде краще.
Я не боюсь проблем чи помилок, але прагну аби Емір жив з щасливою мамою. Це ж можливо?
Останнім часом все пішло шкереберть, і налагодити життя так швидко чомусь не виходить.
З Маркусом востаннє говорила позавчора, тому й вирішую виправити цю дурість і телефоную до чоловіка.
– Я гадав що ти взагалі забула про мене, – як тільки чую веселий голос чоловіка в слухавці мені відразу стає легше. Він не злиться!
– Вибач, стільки всього було, що сил вистачало лише на Еміра та сон, – промовляю, обмірковуючи те, чи варто відразу все розповідати Маркусу.
– Як він?
– Сьогодні капризує, – зізнаюсь. – Але загалом все добре. Він надто швидко росте.
– Я скучив за ним. І за твоїми постійними істериками, – Маркус відкрито глузує з мене, але я не ображаюсь. Наші з ним стосунки завжди були такими. Він мій найкращий друг, наче брат.
– Маркусе, я хочу дещо тобі розповісти, але не знаю чи варто зараз. Можливо краще було б дочекатись твого приїзду, – озвучую свої думки, і відповідь чоловіка не змушує довго чекати.
– Це пропозиція взяти квиток і приїхати прямо сьогодні? – я очікувала на те, що відповідь буде саме така. Це ж Маркус.
Тому, аби більше не тягнути кота за хвіст, я починаю розповідати. Про Стаса. Про Таню. Про свої почуття.
Маркус слухає надто уважно, інколи вставляючи свої репліки. Я жаліюсь, дратуюсь, зізнаюсь в тих почуттях, про які не можу сказати Стасові, бо не готова ще.
Чоловік підтримує мене, і це найкращі ліки. Він завжди допомагав мені знайти вірний шлях з тієї чи іншої ситуації.
– Ти не повинна чекати на схвалення твоїх бажань від інших людей, Лано. Це твоє життя, і ти повинна прожити його так, як бажаєш. Тільки ти! Не твоя сестра, мама, чи я, – кожне речення закарбовується в моєму серці, він вміє сказати все так влучно, що я дійсно починаю вірити йому.
Ще близько десяти хвилин ми розмовляємо, а потім прощаємось. Хочу піти погуляти з Еміром і остаточно все вирішити. Я повинна зробити вибір, але який – поки ще не знаю.
Аби одягнутись та погодувати та зібрати Еміра мені потрібно близько години часу. Як тільки ми опиняємось на вулиці син заспокоюється і з цікавістю спостерігає за всім, що навколо нього.
Мене завжди дивувала його зацікавленість до різних речей. Мого хлопчика цікавить абсолютно все. Від пташок, що літають високо в небі, до дрібних речей, які люди тримають в руках. Емір до всього тягнеться, все хоче відчути на дотик, а з недавніх пір і на смак теж.
В маленькому кіоску біля парку я купую собі улюблену каву і прямую до лавочки. Погода сьогодні просто неймовірна. Так тихо, спокійно та сонячно. Поки я п’ю свій напій син засинає.
Від дивного відчуття, що хтось спостерігає, я починаю очима шукати того, хто може бути цією людиною.
Погляд натикається на старого чоловіка, що очей не зводить від візочка, і мене це лякає.
Він помічає мій зляканий погляд, але не поспішає піти кудись. Якраз навпаки – прямує до нас.
Поки я збираю речі та встаю, аби повернутись додому, або хоча б туди, де будуть інші люди, чоловік вже поруч.
– Добрий день, – промовляє не надто привітно, що викликає в мене тремтіння. Він дійсно лякає мене.
– Вітаю, – тихо промовляю, намагаючись обійти чоловіка.
– Кудись поспішаєте? – запитує так, наче ми знайомі.
– Не думаю, що вас це стосується, – відповідаю, заглядаючи у вічі.
– Мене звуть Решат Леонович, я батько Еліни, – від його слів серце боляче стискається, і я кидаю швидкий погляд на Еміра. – Впевнений, що це ім’я тобі надто добре знайоме.
– Не може бути! Еліна казала мені, що немає батьків, – впевнено відповідаю, на що отримую посмішку від чоловіка.
– Звісно вона так казала. Втекла від батьків через дурницю, і від дурниць і померла, – долоньки стискаються в кулаки, коли чую те, з якою зневагою він говорить про рідну доньку. – Але це все не так важливо тепер.
– Чому ви тут? – не хочу починати з ним сварку. Мені це не потрібно.
Найбільше хочеться – втекти кудись якомога далі, заховавши при цьому Еміра. Якщо Еліна не бажала повідомити батькам про внука, отже була причина.
– Я хочу забрати свого внука, Меланіє, – твердо промовляє Решат Леонович, а моє серце падає додолу та розбивається. Відчуття наче сотні ножів пробивають мою душу, але воно однаково продовжує битися, адже є для кого це робити.
#1597 в Любовні романи
#773 в Сучасний любовний роман
перше кохання, боротьба за кохання і вибір, зустріч через час дуже емоційно
Відредаговано: 19.03.2023