Кожного дня наш дім почав наповнюватися різними непотрібними речами, невдовзі він перетвориться на базар. Сюди заїжджали фургони, заносили різний декор, ящики, новомодний мотлох. Господиня, тобто махуча Естер, носилася по дому і подвір’ї так, наче мало відбутися весілля, а не заручини, причому не мої, а її. Мені ж цей балаган нагадував черговий добре спланований спектакль.
Після тієї розмови з батьком, ми більше не піднімали цю тему, жодного слова не згадали за моє день народження. З кожним днем, я втрачала надію. Справа навіть не в Константині, хоча…
Константин Пехлевенідіс на 11 років старший за мене, - він хлопець нормальний, не зіпсутий життям, хоча й зарозумілий. Закінчив Кембріджський університет, дипломований економіст. Високий, худий, дещо зіщулений брюнет з гострим проникним поглядом і трохи різкими рисами обличчя, довгим носом, тонкими губами. У спілкуванні зі мною чесно дотримувався нейтралітету, але й різниця у віці значна, ну про що нам розмовляти? Що нас об’єднує? Які у нас можуть бути спільні інтереси? Не відомо, чи замислювався Константин над цим, чи він також є заручником обставин, що звуться «великі гроші».
Та востаннє, на моє сімнадцятиріччя його поява була досить неочікувана. Замість стриманих фраз, заради збереження формальності, його погляди були сміливі, а всі жарти зводилися до банального флірту. Було щось у цьому дуже фальшиве і показне. Можливо, він розраховував, що я вмовлю батьків, щоб розірвали заручини, а можливо, навпаки. Мені гадати важко, адже я зовсім не обізнана в чоловіках і не знаю як з ними поводитися.