Поезія мого життя

Відлуння онімілих днів

Я довго не знала, чому оніміла,

Чому в моїм серці панує зима.

Чому я нікого любити не вміла,

Чому почуттів більш ніяких нема.

 

Аж поки та ніч не прийшла у видіннях,

Де я, задихаючись, в небо кричала.

У болі розбита, в гарячих моліннях

Я одного тільки  в Бога благала:

 

«Візьми цей вогонь! Хай настане пустеля!

Я більше не можу терпіти цей щем!»

І тиша накрила мене ,наче скеля,

Сховавши мій відчай за вічним дощем.

 

Молитва почута. Тепер я спокійна.

Немає ні болю, ні сліз, ні тривог.

Та крига в душі вже занадто надійна:

Вона не пуска нікого за порог.

 

Та крига розтанула в погляді яснім,

Коли він торкнувся моєї душі.

І світ, що здавався холодним і згаслим,

Розквітнув, як проліски в лісній тиші.

 

Він зняв заціпіння м’якими руками,

Вернув мені  сльози, і радість, і щем.

І серце, що спало між тими льодами,

Розквітло нарешті під чистим дощем.




Поскаржитись




Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше