Поезія мого життя

Місто і ти

Нічне таксі, в колонках баси

Ти знову шукаєш вчорашні часи.

Фільтри на фото приховують втому,

Ти знову не хочеш вертатись додому.

Сяйво вітрин, у кишені зефір,

Ти віриш у долю, не віриш у мир.

Всі кажуть — ікона, всі кажуть — вогонь,

А ти лише прагнеш тепла долонь.

Телефон на нулі, як і твій настрій,

Ти кажеш «все ок», а це просто ілюзія.

В цьому місті забагато контрастів,

Ти — найгарніша в життєвій контузії.

А за вікном мерехтять силуети,

Ти пишеш про біль у закриті привати.

Ми всі — лише пікселі, просто сюжети,

Які так бояться себе відкривати.

 




Поскаржитись




Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше