Марлі посеред ночі стало погано: живіт дуже болів і спину тягнуло. Перше, про що вона подумала, — що не треба було їсти те підгниле яблуко. Але ж як вона могла його викинути? Частина його була цілком доброю і на смак нічим не була гіршою. Вона відчула, що до горла підступає вечеря, швидко встала з ліжка і побігла на вулицю. На щастя, вона встигла вибігти і вже там «попрощалася» з вчорашньою їжею.
Відчувши полегшення, дівчина повернулася в дім, випила склянку води і задумалася. А що, як це не через яблуко? Що, як вона при надії? Від цієї думки вона повеселішала, їй захотілося одразу розповісти Кейну про новину, але вона вирішила ще трохи почекати.
Вона була в передчутті дива: дівчина почала вибирати ім'я для малюка, мріяти і планувати майбутнє. Через це вона пів ночі не могла спати, але зранку, за кілька хвилин перед тим, як Кейн прокинувся, вона задрімала.
Прокинулася Марлі вже після полудня. Їй так добре спалося, що вона була повна сил. Дівчина вирішила, що сьогодні піде на ринок і постарається вкрасти щось дуже смачне і дороге.
Дівчина зайшла на кухню з надією випити чашку чаю в тиші, але за столом сиділа Олівія — вона доїдала свій обід. Марлі привіталася і ввімкнула чайник на плиті.
— Знаю, про що ти думаєш, — сказала Олівія.
Марлі зніяковіла:
— Звідки знаєш?
— Ти думаєш, чому я тут, а не замкнена в кімнаті, так?
— Я про це й не думала.
Олівія почала виправдовувати себе:
— Мама з братом зранку пішли на роботу, а я ще спала. А коли прокинулася, чекала, що ти мені принесеш сніданок, але була тиша, а я сильно зголодніла, тому перелізла через вікно надвір і зайшла через двері всередину. Я побачила, що ти спиш, тому й не будила.
— Ой, вибач, я й справді мала тебе погодувати. Мені так соромно, прошу, вибач мені!
Олівія прибрала за собою і відповіла:
— Все добре, я не серджуся. Але можна я дещо попрошу?
— Можна, кажи.
— Наступного разу, коли прощатимешся з їжею, роби це не під моїм вікном, а то я мало в це не встала, добре?
Марлі стало соромно, вона і справді не помітила цього.
— В тебе була весела нічка, так, Марлі? — Олівія злегка засміялася. — Ні, я нічого образливого не хотіла сказати...
— Все добре, я лиш отруїлася яблуком, воно було не зовсім свіже, — сказала Марлі, перебивши її.
— Тоді добре, сподіваюся, вже все минуло?
— Так, минуло.
На мить у кімнаті запанувала тиша, її порушила Олівія:
— Може, і мені чаю зробиш?
Марлі усміхнулася:
— Звісно зроблю, давай свою чашку.
Олівія посміхнулася і подякувала.