36 Арес
Бенч переступив поріг капітанського містка Хуфу, де вже зібрався весь управлінський склад команди. Бенч відчув, що екіпаж дещо стривожений останніми подіями, котрі сталися з командою Катепетля.
- Шановні, колеги, - капітан вирішив зробити промову, щоб заспокоїти членів команди.
Він увімкнув голосовий зв'язок, щоб його слова почули всі члени екіпажу у всіх куточках корабля.
- Любі друзі, - голос капітана дещо пом'якшився. – Ми щойно отримали нове завдання з Центру і маємо його достойно виконати. Ми продовжуємо пошук Ареса та його команди. Вважаю для себе честю виконувати подібні місії і великою вдачею мати такий екіпаж, як всі ви.
Наш Хуфу є одним з найтехнологічніших кораблів, які коли не-будь створювала республіка, тому в нас нема потреби хвилюватися про провал місії або якісь проблеми на шляху її виконання. До складу нашої команди входять висококласні спеціалісти, які здатні розгадати всі загадки та професійно виконати поставлене завдання.
Капітан замовк, а в усіх куточках корабля пролунали оплески.
- До роботи, панове, - промовив капітан. – Ми вирушаємо на пошуки Ареса.
- Аша, візуальний режим, - звернувся до штучного інтелекту.
Аша з'явилася поруч з капітаном.
- Завантаж координати нашої кінцевої точки призначення.
- Так, капітане. Завантажую…
- Координати отримав, - промовив головний пілот. – Ми прямуємо в галактику Мейс. Координати, які ми отримали від наших союзників і вказують на положення Ареса лежать біля туманності Квайр.
- Аша, розкажи нам про ту ділянку космосу, - попросив капітан.
- Координати ймовірного знаходження Ареса знаходяться в сотні кмиленів від туманності Квайр і на відстані кмилена від планети Тука системи зірки Нубі, - розпочала Аша. – Але більше інформації ми отримаємо наблизившись до цих тіл.
- Не багато ти нам пролила світла на місце до якого ми подорожуємо…- розчарувався перший помічник. – Може нам варто вийти з над простору раніше точки призначення?
- Для чого? – поцікавився капітан. – У нас інструкції, які ми маємо виконувати…
- Так, капітане, але вивчення простору навколо дає нам можливість для маневру.
- Якого там маневру…Ми приходимо в точку призначення, буксируємо корабель та зникаємо. Вивчення простору не входить у наше завдання і залишимо його іншому екіпажу, який буде саме цим займатися.
- Як накажете, - погодився перший помічник. – Я запропонував з міркувань безпеки.
- Аша, - покликав капітан помічницю. – Ми можемо просканувати простір не виходячи з нашого режиму польоту?
- Можемо, капітане, - відповіла Аша. – Але це ми зможемо зробити вже безпосередньо перед виходом, бо відстань сканування обмежена.
- Добре, - погодився капітан. – Перед виходом з над простору проскануєш все на триста шістдесят та увімкнеш режим маскування.
- Так, капітане, - озвалася Аша. – Я попереджу Вас про отримання даних.
- Перший, - звернувся капітан до помічника. – Місток твій. Я буду в кабінеті.
Капітан направився в кабінет, щоб переглянути пошту. Серед листів Бенч знайшов лист з Центру, але особистого характеру.
- Шановний капітане, - починався лист. – Вас турбує генерал Коп Севар. Ми з Вами добре знайомі і зважаючи на це, рекомендую Вам детально ознайомитися з результатами місії Едрієна Фокса стосовно Ареса. Звертаюся до Вас не, як Ваш керівник, а, як старший наставник і добрий друг, бо зважаючи на те, що Ви направляєтеся у незвідані простори чужої галактики, вважаю за необхідне попередити Вас про можливі підступи не дружніх сил… Звіт Фокса прикріпляю, а також прикріпляю деякі архівні історичні дані, з якими рекомендую ознайомитися та взяти до уваги.
- Не дарма ти це пишеш у приватному листі, - подумав Бенч. – За таку офіційну інформацію ти би вже позбувся посади…
Капітан продовжив працювати.
- Капітане, - озвалася Аша. – Маю результати сканування простору прилеглого до кінцевої точки.
- Виводь на голо екран на містку, - наказав Бенч закриваючи останній прочитаний лист від батька. – Я вже йду туди.
- Стосовно туманності Квайр… Це дещо інший тип туманностей, які ми звикли бачити в нашій галактиці. Це планетарна туманність. Вони мають нечіткі контури і часто пов’язані з народженням зірок. У цьому ж випадку ми маємо на увазі залишки зірок. Планетарна туманність походить від круглого скупчення маси та нагадує кругові на вигляд об’єкти. Коли життя зірки досягає кінця, вона світить переважно в ультрафіолетовій області електромагнітного спектра. Це ультрафіолетове випромінювання висвітлює газ, який витісняється іонізуючим випромінюванням, і тому утворюється планетарна туманність. Кольори, які можна спостерігати від різних елементів, мають дуже певну довжину хвилі. Тому атоми водню випромінюють червоне світло, тоді, як атоми кисню світяться зеленим. Отже, ми маємо найкрасивішу туманність з неперевершеними кольорами…
- Виходимо з над простору, - перервав доповідь перший помічник. – Режим маскування.