- Ох, яка я рада за вас з Женею. Ви така красива пара, - продовжувала вихваляти баба Галя. Ми сиділи на її лавочці і приймали ванни теплого, сонячного проміння. – Ти ж знаєш, хлопець він хороший, роботящий. Правда з батьками живе. Але ж тобі не обов’язково з свекрухою мешкати. Переїде до тебе, облаштує твій будинок. Тобі буде легше.
- Бабо Галю, ви дуже далеко забігли на перед. Ми тільки почали зустрічатись.
- А чого чекати. Походити, та й з’їдетесь.
Від коли моя сусідка дізналась про нас з Женею, то тільки про одне говорить. Мені б її ентузіазм. У нас було, ніби то, усе добре. Ми не сварились, усе йшло гладко, Женя догоджав, як міг. Він мені подобався, але тієї сліпої закоханості, яку я відчувала колись, не було. Може так і має бути. Може я подорослішала і сприймаю усе по іншому.
- О, подивись. Знову ці щось зварюють, - незадоволено буркнула моя співрозмовниця. – Як вони набридли. Світло цілий день мерехтить. У мене холодильник може поламатись через них.
Як тільки йшлося про Артура, баба Галя ставала злою і непривітною. Я глянула на сусідське подвір’я. На календарю була середина травня, а стареньку хату діда Василя неможливо впізнати. Оновили майже все. Дах червонівся блискучою металочерепицею, стіни обтягнуті світло-бежевим короїдом, фундамент обложений декоративним камінням, а по подвір’ї стелилась тротуарна плитка. Сьогодні робітники взялись за огорожу. Вони зварювали металевий профіль до купи, формуючи рамку воріт. А з якого матеріалу буде сам паркан ще не зрозуміло. За весь час Артур з’являвся декілька раз. Напевне, провіряв роботу і давав гроші на матеріал. Усе село гуділо про нього. Від тих балачок не було порятунку. Від коли він у нас з’явився, спокійна і лінива атмосфера села зникла.
- Коли вони вже набудуються. Все щось роблять і роблять, - не заспокоювалась сусідка. Мене хазяїн дратував, а її – його будинок.
- Скоро закінчать. Ще паркан дороблять тай усе. Що там ще робити.
- Як гроші є, то можна безкінечно будувати.
Раптом зненацька, незрозуміло з відкіля вилетів на дорогу автомобіль і різко пригальмувавши, зупинився прямо біля моїх воріт. Машина ця була Артурова, я одразу впізнала, та не розуміла чому він зупинився біля мене, поки не побачила, хто виходить зі сторони водія .
Я зірвалась з місця і вибігла на дорогу .
- Це що таке?! Хто тобі дозволив сісти за кермо?
Мій брат по хазяйськи захлопнув дверцята машини і з гордістю глянув на мене.
- Не кричи. Я навчився керувати. Ще потрібно попрактикуватись. Але у мене усе виходить, - піднесеним голосом заявив він мені.
- Яке керувати? Ти ще малий, - я шарпнула його за рукав, щоб подалі відійшов від чужого транспорту. – А ну швидко іди додому.
Андрій глянув на мене своїми великими, ще дитячими очима, і опустив голову. В мить мені стало соромно за свій тон і через це злість тільки посилювалась. Артур, котрий вийшов з пасажирської сторони, приблизився до нас і зупинився біля Андрія. Ледь трохи заступив його від мене, наче хотів відгородити.
- Навіщо ви дали йому кермо? Він ще дитина, - кинулась я на чоловіка.
На відміну від брата, Артур не зніяковів, не відступив назад, а навпаки зробив крок в мою сторону і пильно заглянув у мої очі.
- Хлопчина він досить дорослий. І він хоче навчитись їздити. Я і запропонував. Я все контролював. Небезпеки не було.
Від спокійного впевненого голосу я зніяковіла. Його аргументи виглядали переконливими і мій крик у цій ситуації здавався безглуздим.
- А якби машину поцарапав? Я б до віку не розрахувалась, - якось вже не впевнено спробувала я доказувати своє.
- Не хвилюйся, Діано. Я дозволив сісти за кермо, я б і ремонтував. Хлопець дорослішає . Йому все цікаво. Не обмежуй його.
Я не хотіла слухати чужих настанов, особливо від Артура.
- Я якось сама розберуся. Іди, Андрію, додому, говорю.
Брат неохоче пішов на подвір’я.
- Наступного разу я запитаю у тебе дозволу, - сказав Артур, коли ми залишились лише у двох.
- Наступного разу не буде. Йому ще рано, - відрізала я, не знаючи куди діти очі. Раптом мені здалось, що ми стоїмо занадто близько одне до одного. По тілу прокотився жар. Я відступила у бік, ліниво кивнула головою, намагаючись не видати своє хвилювання.
- Вибачте. Мені треба йти.
- До скорої зустрічі, - посміхнувся він.
І коли ми розходились, наче випадково, торкнувся моєї руки.
- От нахаба, - забубоніла баба Галя, ставши свідком всієї сцени.
Я нічого не відповіла і розгублено пішла додому. Говорити і грітись на сонці перехотілось. А сусідка ще довго провадила своє незадоволення.
#3626 в Любовні романи
#849 в Короткий любовний роман
#1722 в Сучасний любовний роман
любовний трикутник, багатий хлопець і звичайна дівчина, складні стосунки
Відредаговано: 21.01.2022