Ну що почнемо...чи суперечка на Мію

Пролог

Біля дзеркала стоять три дуже гарні дівчини в вечірніх сукнях і розглядають один одного:

- дівчата, я зараз так хвилююсь!! - Дивлячись в дзеркало говорить Мія,- мені не віриться, ми троє вже випускниці, це так круто!

- егеж, нас ​​вже чекає нове, доросле життя, тому нам потрібно поспішати, скоро розпочнеться церемонія вручення,- відповіла Міла 

-так, швиденько збираємося та йдемо,- поправляючи складки на сукні сказала Аля.

Знайомтесь!! Мене звати Соломія Дайрі, але для близьких та друзів я просто Мія. В мене є дві найкращі подруги: Радмила( ми її називаємо Міла), та Аліна( Аля), ми випускниці 11 класу. Також в мене є мама та тато ( але про них трішки пізніше), і старший брат Єгор. Зараз ми поспішаємо в актовий зал на церемонію вручення дипломів.

Тільки я зайшла, відразу знайшла свою сім'ю. Знайомтесь! Моя мама-Марія Петрівна , їй 41 рік. Вона мініатюрна блондинка з зеленими очима. Сьогодні мама дуже гарна, вечірня сукня кольору морської хвилі додавала їй гламурності, і гарно було видно її ще ідеальну фігуру, її волосся було підняте в високу зачіску, яка завершила цю гарну картину.Вона не дуже любить багато прикрас, тому на мамі зараз лише гарне коль'є та обручка.А ось тато- Анатолій Сергійович, йому 45 років. Він здоровенний чоловік з чорними, як смола волоссям, та сірими очима. Він як завжди в строгому костюмі, і з ідеальною зачіскою. Я пішла вся в маму, а от старший брат-весь в батька. Сьогодні мій брат був в кожаній куртці і звичайних но дорогих джинсах, в білій фотболці та білих кросівках. Наша сім'я дружна. Ні, ви не подумайте, як і в кожній сім'ї у нас бувають сварки. Мій тато відомий бізнесмен, мамі буває тяжко з ним, він часто затримується на роботі(але він це робить щоб ми були щасливі, він завжди намагається прийти додому вчасно, але не виходить), а також у мого тата нестерпний характер ( ну звісно такий як у мене, але про це я не говорила), зачасту сварки саме через його роботу, але вони рідко, а взагалі у моєї мами з татом дуже гарні стосунки, вони ще з універу зустрічаються, і досі кохають один одного, я б хотіла щоб і в мене так було, як то говорять "раз і назавжди". Мій брат навчається на 3 курсі (економіст, він унаслідує бізнес батька, ми з ним говорили колись, він говорив що йому подобається всі оці штуки з батьковою роботою, але спочатку він хоче погуляти, поки буде навчатися в універі), цього літа він буде вступати на 4 курс, доречі, ми з подругами вже надіслали документи в його універ, залишилося лише здати вступні іспити. Ой, щось я задумалась. До церемонії ще є декілька хвилин, тому підійду до своїх.

-привіт мамо, привіт тату,- обіймаючи їх говорю я.

-слухай Толю, наша дівчинка вже така доросла,- майже плачучи сказала мама.

-мамо ну не потрібно плакати

-так, Машо не потрібно, це ж випускний нашої доньки, ми повинні радіти.

-Єгор привіт, ми так давно не бачились,- обійняла брата.

-привіт Міл, ти сьогодні така гарна. Так справді, давно не бачились, з цим універом і з сім'єю нормально не бачусь.-зітхаючи відповів брат. (Ага, знаю я його універ))! )

 

______________________________________________________________

Продовження буде завтра, в ньому ми познайомимося з Максом та іншими головними героями, також Мія поступить з подругами в універ там де вчиться її брат. Буде дискотека на якій і познайомляться наші головні герої

 

-не говори так, навчання важливе,- строго сказала мама.

-так так, синку, важливе, а побачитися можна і на канікулах.

-гаразд, все, давайте сідати на свої місця, ось вже розпочинається церемонія.

-ну все Міє, ми пішли, сядемо на свої місця.

-після церемонії можете їхати додому, я взяла з собою змінний одяг, в нас ще буде дискотека, я зателефоную і скажу коли вона закінчиться.

-гаразд Міл, я зателефоную нашому водієві, він по тебе приїде,- відповів тато.

-ні ні, ми ще хотіли всім класом зустріти світанок, тому я переночую у подруг.

Тато хотів щось сказати, але мама його перебила:

-Толю хай гуляє, це ж випускний, згадай нас в такому віці)).

-гаразд, але щоб вранці була вдома.

-так так, звичайно,- зраділа я і чмокнула тата в щічку.

-а ти Єгоре, залишаєшся?-Запитала мама.

-ні, я поїду на своєму мотоциклі, там у нас в універі сьогодні своя туса.

-багато не пити,- сказала мама вже йдучи на своє місце.

Єгор закотив очі, і відповів:

-ага мам,- і пробурмотів собі під ніс щось на кшталт "я вже не маленький" поплівся за нею, а потім і тато за ними. Я пішла і стала на своє місце.

Ну нарешті вже церемонія закінчилася. Ми з подругами зайшли до класу:

-ну нарешті,- майже падаючи з ніг говорить Аля.- Я вже думала там з ніг звалюся.

-я теж,-сідаячи на стілець говорить Міла.

-так, дівчата не сидіти, в нас ще попереду дискотека, це ж випускний, як без же дискотеки?.

-зараз, дай посидіти трішки,- простонала Міла.

-ні, встаємо і йдемо перевдягатися!

-гаразд, гаразд,- погодилася Аля.

Вже через пів години ми були в залі, всі стільці були здвинуті до стін щоб було місце де танцювати. Ми довго насолоджувалися танцями, співали, стрибали, наші хлопці десь взяли алкоголь, ми трішки випили, і далі танцювати, останній день в школі як не як. ТРЕБА ВІДІРВАТИСЯ НА ПОВНУ!!! Потім ми зустрічали разом світанок, і розійшлися. Я з подругами пішли до квартири і лягли спати, і останньою моєю думкою перед тим як заснути було "зустрічай нас, доросле життя"!

***

Макс.

-ну що Андрію, їдемо?- Запитав я в друга, сідаючи в його авто.

-так, тільки подорозі треба ще забрати Влада.

 Hello! Я Макс Тейлор. Я на 2-му курсі (скоро буду на 3-му). Зараз ми з друзями їдемо в клуб. Як ви вже зрозуміли моїх друзів звати Андрій та Влад. З ними я дружу ще з дитячого садка. Справжні друзі! Скільки всього ми разом пережили, неперечислити. В мене є тато, мама та молодший брат. З татом у мене не дуже гарні стосунки, він, скільки себе пам'ятаю, завжди був зайнятий роботою а на сина часу немає. Мама говорила що коли він ще не був бізнесменом у нас все було навпаки. Ах, да на чому я зупинився? Ми з друзями їдемо в клуб. Найвідоміший клуб у місті ( звісно дорогий не всі туди можуть потрапити) "SkyBar". Так, а ось ми і під'їхали. Сьогодні я в чорній кожаній куртці, чорній футболці, чорних джинсах і білих кросівках. Ми підійшли до охорони і вона нас легко пропускає, ми часті гості цього клубу. Тільки ми зайшли туди, як в вуха відразу загреміла музика, повсюди танцюють п'яні тіла, розливають алкоголь, ну все як у звичайних клубах. Ми сіли за свій віп столик, і до нас підійшла офіціантка (гарна, але не в моєму смаку, а от Андрію саме те).
Поскаржитись