Нові пригоди вовка, зайця та їхніх друзів.

перші місяці життя вовченяти БУ

                                                                 Розділ 17

                                     Вклади БУ Спати.

Якось у Вечорі. Вовк  качався на Стільці та дивився Футбол по телевізору. А вовченя БУ гралося з ДРЯКАЛЬЦЕМ.  

БУ дуже зацікавив Футбол та він бачить що його тато Вовк дивиться як один гравець перехопив м’яч  та закинув його у ворота суперника.

 Бачить Ну Постривай узяв смачненьке молочко та хотів його випити.

 БУ захотів Випити молочко. Але вовк годував його своїм молоком.

  Ну Постривай бачить на годиннику  дев’ять годин. Час вже спати!

  Малюк Ну Постривай просить татка почитати йому казку про кошенят.

  • У одному будинку жили собі троє кошенят. – читав вовк. -  вони не хотіли спати у вечорі, але мама кішка завжди знаходила спосіб як їх вкласти.

БУ потихеньку засинав. Поки вовк читав. Так він заснув. Вовк міцно обійняв його та разом вони заснули та тут вовк згадав про свою сону квітку.

Він з’їв одну пелюстку та він дійшов до ліжка дуже сонним.

Та нарешті заснув.

                                                                Розділ 18

                                                 Винний.

Якось вовк спокійно спав у своєму Ліжку разом з БУ. А йому снився сон де на Місто перевертнів Напала Місячна дівчинка та НЕТЛУКІ.

 Та вони схопили там майже усіх перевертнів. Лише Ну Постривай залишився у цілі.

  • Та що ж це таке!- Казав вовк тікаючи від місячної дівчинки. 

Смикається вовк у вісні вибігає він у коридор та падає на перший поверх.

 Та прокидається.                                                                                           

 Впавши з великої висоти вовк отримує травми та доставляється у лікарню.

  • Це ж лише ж сон!- Сказав КАПАТИЧ даючи вовк сиром.
  • Я вас кинув я так був зляканий що думав лиш проте як унести ноги, а вас кинув як останній тру! – розповідав вовк П’ЮЧІ ліки.
  • Та не бери ти в голову у вісні всяке може статися! Сказав КАПАТИЧ.
  • Кажуть сни нам розповідають  нашу страшну правду. – сказав Ну Постривай.

Лежить вовк у палаті начебто мумія з голови до ніг перебинтований. Чудо що живий.

  Тут до нього прийшли Заєць,  Сергійко та Лілія у білих халатах та БАХІЛАХ. С тюльпанами та мандаринами.

  • Знаєте мені сьогодні приснився страшний сон що начебто на наше місто напали Місячна Дівчинка та НЕТЛУКІ. – Сказав вовк. - А у мене ще БУ в дома. А я лежу у лікарні.
  • Знаєш Ну Постривай коли мені сниться страшний сон то я рахую до п’яти. – сказала Лілія.

 Коли Заєць, Сергійко Та Лілія Пішли вовк гадає.

  • Нехай мені знову насниться цей то я переможу Місячну Дівчинку та врятую друзів! – думав вовк засинаючи.

Коли вовк заснув то він побачив у вісні зайця.

  • А ти хто? Спитав Вовк.
  • Я твоя нова фея снів! Сказав заєць. Я тобі допоможу тобі  побороти твій  страх.

Раптом вовк прокинувся у Лікарні та вирішив знову подрімати.  Тепер йому не сняться страшні сни.

                                                                      Розділ 19

                                                     Та сама ситуація коли була на першій зустрічі.

 Якось вовк лишив Вовченя БУ у Філі поки він буде гуляти по місту. А сам пішов до дітлахів. Там якраз Заєць, Сергійко та Лілія пили чай з банановим пирогом.

 Вовк вирішив забратися туди та з ними по обідати. 

 Вовк узяв мотузку для білизни та запустив на антену. Та давай лізти. Як тоді коли Заєць поливав квіти на балконі.

  ДУРЕЧІ ця історія у мене виникла коли я вранці спала поки мене мама не розбудила.

Але це нас відволікло від історії.

 Лазить вовк по мотузці, лазить. Аж тут Лілія побачила що вовк лазить сюди. Тому вона перерізала мотузку.

Вовк почав падати!

  • Ну Заєць, Сергійко та Лілію постривайте! – закричав вовк.
  • Лілія що ти зробила? Він же розітреться!- сказав Рижик.
  • Я пам’ятаю коли ми вперше зустрілися та він лазив до нас! Сказала Лілія.

Сказати по правді Лілія іноді буває дуже грубою. Але це не так.

 Тим часом вовк впав на ТРАТУАР. Діти вибігли на зовні.

  • Ну Постривай як ти?- спитав Заєць у Вовка.
  • Все гаразд правда відчуваю біль у ногах! Сказав Вовк.

Вовк спробував встати, але у нього боліли дві ноги, та ще і рука від удару боліла.

 Об сканував його кістки Сергійко РЕНГЕНОМ. У нього переломи. Перевезли його ноги та Руку бинтом.

  • А як я тепер до дому дійду? Спитав Вовк.
  • Ми тебе під несемо! Сказала Лілія. Хто тебе травмував той і носить! Сказала Лілія.

Заєць, Сергійко та Лілія понесли вовка до додому те його чекали БУ та Філі.

 По дорозі вони зустріли Білку Дольку. Яка дуже здивувалася коли побачила вовка у бинті.

  • Вовк зламав собі ноги йому треба у ліжко! Сказала Лілія.
  • Тоді я допоможу! Сказала Долька.

Білочка узяла вовка своїми сильними лапами та понесла його до його будинку.

 

А поки ПЕРЕВЕРОДЯТА НЕСЛИ вовка додому вовк все промовляв.

  • Хочу додому до матусі!
  • Потерпи ще трохи скоро прийдемо! Сказала Долька.

Через два кілометра ПЕРЕВЕРОДЯТА дійшли до будинку вовка. Залишилося тільки підняти його на третій поверх. Через сорок сходинок ПЕРЕВЕРОДЯТА ДО НЕСЛИ ЙОГО до його кімнати та вклали у ліжко.

  • Вибач Ну постривай! Це я через свою романтичність відрізала мотузку та ти зламав собі ноги та руку. – Вибачалася Лілія.

А вовк тим часом плакав від болі у Ногах та руці.

Та тут треба було по годувати БУ. Вовк прижав БУ до грудей та БУ та він пив молоко та заспокоювався.

 БУ бачив як Вовку боляче ходити тому Дольці доводилося нести його на руках.

  • Ну і хто тепер з БУ погуляє, хто його по миє? Спитав Вовк
  • Ми по піклуємося о БУ! Сказала Лілія. Хто винний той і робить!




Поскаржитись




Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше