Зі статті у «Політичному віснику»
«У місцевих засобах масової інформації перемога Гекати Дол не викликала великого подиву, оскільки кандидатка останнім часом щедро жертвувала суми на благоустрій міста та утримання пансіонату для бездомних дітей. Тому красуня пані Геката здобула щиру любов городян. За кандидатуру двадцятип'ятирічної жінки проголосували депутати сорокатисячного міста Стара Вежа. Геката Дол балотувався на посаду мера від партії "Радикальний рух", створеної радником нашого президента Міхаелем Потканом - тим, хто в період останньої війни був прихильником нещадного знищення ворогів.
«Я дуже рада тому, що керівництву партії вистачило сили і волі, щоб підтримати мене, жінку, як кандидатуру на таку високу посаду», — сказала нова градоначальниця. І наголосила, що повага до радикального руху та ненависть до ворогів є «прикладом для всієї країни та за її межами». Це вона заявила агентству France Press.
Однак у країні набагато більшої уваги заслужила не її перемога, а боротьба за посаду мера з Владиславом Кацевічем, прихильником роззброєння та примирення».
Трагедія під час інавгурації (З повідомлення головним телевізійним каналом країни)
«Трагедією закінчився вступ пані Гекати Дол на посаду мера міста Стара Вежа. Багатьох вразило те, що сталося у старій вежі.
21 квітня ... року пані Геката Дол вступила на посаду мера Старої Вежі, склав присягу на Статуті міста в Білому залі столичної мерії. Старійшина міста вручив пані Дол посадовий знак мера і зачитав привітання від Президента.
Як розповідають очевидці, того ж дня рано-вранці до міста увійшли чепурно одягнені, іскристо усміхнені молоді музиканти, серед яких були флейтисти, сопілкарі, скрипаль, валторніст, альтист, контрабасист, барабанщик. На запитання вони відповідали жартами, але можна було зрозуміти, що вони прибули здалеку грати для їхнього улюбленого політика пані Дол. Незважаючи на дальність дороги, музиканти зовсім не виглядали втомленими. Більше ніхто факту прибуття невідомих музикантів не надав значення, і всі переключились на церемонію інавгурації та на народні гуляння.
Вже під кінець церемонії пані Геката почала прислухатися до чудової музики, яка долинала з вежі, яка, як відомо, знаходиться на площі Згоди. Пані Геката посміхалася, швидко покинула Білий зал мерії, радісно кинулася до вежі, з вікон якої лилася музика. Це старалися музики, що приїхали.
- Панове, це чарівно, - вигукувала пані Геката. – Туди, панове, туди.
І з посмішкою крокувала кам'яними квадратиками площі. Свита пані Гекати намагалися зупинити її, але вони були змушені скоритися примхам нового мера, її пристрасті до музики.
Від чарівної мелодії з вежі відірватися було не можна, причому музиканти грали її все швидше. Люди себе вже не контролюючи. Взявшись за руки, стали водити в сутінку вежі веселий хоровод. Хороводне кружляння тривало дуже довго, ставало все більш шаленим!
І тут сталося найстрашніше! Обличчя танцюючих поступово вкривала сітка зморшок, та й сама пані Дол разюче змінилася! Зберіглося кілька її фото.
Нова градоначальниця старіла на очах. Незабаром перетворилася на горбату, худу, беззубу стару бабу. Потім вона випустила руки танцюючих і розсипалася на порох! Змінився і її почет! ЇЇ наближені особи перетворилися на старих сивих щурів, що попискували від захоплення!
Ще мить, і натовп танцюючих щурів, слідом за музикантами, вийшов з вежі і, роблячи хитромудрі па і піруети на кам'яних плитах дороги, пішов геть із міста.
Незабаром вони звернули з траси на ґрунтову дорогу, що веде через далекий ліс до річки і зникли в пилюці».
Зі статті у тижневику «День».
«...Події того дня приголомшили громадськість не лише міста, а й країни. Здивовані городяни, однак, не знехтували програмою міських розваг, гуляючи до ранку.
Пригоду розслідувала спеціально створена державна слідча комісія. Проте розслідування мало що дало! І музикантів, і тих, хто йшов за ними, й слід пропав! Вони зникли, ніби їх не було! Прах пані Дол був зібраний і урочисто похований. Президент звернувся до науковців для з'ясування дивного феномену, але ті лише розводили руками!
За місяць призначено нові вибори».