Було за десяту вечора. Місце мало назву – “Старі Доки”. Як зрозуміло з назви, це раніше були доки, де раніше будувались і відразу виходили в море рибацькі кораблі. Тут було безліч одноповерхових будівель, де раніше жили й працювали робітники чи винаймали продавці риби. Адже це місце також використовувалось як місцевий ринок рибою. Але зараз тут мешкали лише безхатьки. Будівлі через недогляд почали руйнуватись. Кораблі вже давно не будувались, і тим паче не виходили й не заходили сюди. Стало це так, бо було збудоване краще місце. Зручніше, досконаліше і місця там було безліч. Саме туди і перебралися робітники та рибалки, а саме в “Нові Доки”. Вони стали прикрасою міста. З одного боку там можна було дістати будь-який корабель, не кажучи про різну рибу чи іншу всячину з моря, яку негайно доставляли на ринок поруч, з іншого – недалеко знаходився порт, куди прибували мандрівники. Все було так ретельно та досконало зроблено, щоб ніхто і ніщо не заважав. Мандрівники, при прибутті могли завітати на ринок, де мали змогу купити і відразу приготувати в найближчому закладі(а їх було безліч на ринку) страви моря. Але якщо вони цього не хотіли, то навіть запах не докучав їм. Те ж саме було і з будівлею кораблів. Навіть звуку не було чутно ні в самому порті, ні на ринці.
---
Корабельний док, судновий док (через англ. dock від нід. dok) - інженерна споруда для побудови, ремонту і зберігання суден, в якому проводиться більшість необхідних робіт з підводними частинами корпусу. Док може бути плавучим, наливним або сухим. Виготовляється з металу, залізобетону або (на зорі суднобудування) дерева і призначений для: побудови, ремонту, транспортування або вантажних операцій із суднами і морськими (річковими) спорудами.
У доки судна входять через спеціальні ворота-шлюзи. Вода в доках повинна знаходитися на постійному рівні, незважаючи на зміни рівня моря при припливах і відпливах. У сухих доках (доках, де спущена вода) проводиться техогляд і ремонт суден. Існують різні типи доків.
Найстаріший з них - мол, що являє собою довгу стінку уздовж берега. Ця стінка захищає берег і корабель і служить платформою для навантаження і розвантаження суден.
Причал - прямокутна платформа, що йде уздовж берега і поєднана переходом з набережною
Пірс - проста платформа на палях, що підіймаються над водою. Пірс зазвичай зводять із залізобетону, хоча іноді використовують дерево або метал. Плавучі доки підіймаються і опускаються разом з рівнем води. Перебратися на берег з такого доку можна по естакаді, один кінець якої рухомо укріплений на березі, а інший вільно лежить на понтоні.
Порт (від лат. portus - сховище, притулок, гавань, гирло) - ділянка берега моря, річки або озера з прилеглою акваторією, захищена від негоди захисними гідротехнічними спорудами, на якій розміщується комплекс будівель та пристроїв для завантаження і розвантаження суден та їх обслуговування. Під портом розуміється також приморське портове місто.
---
Зак Квін чекав на Барні, було видно що той чогось затримується. І це трохи бентежило Зака, адже найманець Барні був відомий своєю пунктуальністю. Раптом почала наближатися якась машина. Світло від її фар засвітило очі Заку так, що він навіть не зміг угледіти водія.
Через якусь мить з машини вийшла жінка. Вона мала коротке волосся і привабливу фігуру. В ній можна було впізнати спритну злодійку – Ненсі. Зак Квін вже раніше бачив її з Барні, а тому його бентеження почало зникати.
-Я вже гадав, що з вами щось сталось,- почав гнівно Зак,- де вони(мається на увазі – речі зі скриньки)?
-Не так швидко,- почувся чийсь холодний голос.- У мене є декілька запитань до вас…
…
Декількома годинами раніше, в якійсь будівлі:
-Навіщо ти це зробив?- вигукнув Сай, тримаючи разом з Барні вже бездиханне тіло Кена. Але наступної миті і він отримав кулю в лоба.
-Я тобі вірив, а ти разом з ним зрадила мене, нас… І заради чого? Грошей? Коштовностей?
Я тобі і так все це запропонував,- голосно і розпачливо промовив Барні до Ненсі, яка цієї миті була в обіймах Лойда. Той же тримав пістолет, з якого були вбиті Кен та Сай.
Балу ж був на дворі. Він чекав на якусь людину, принаймні так йому наказав Лойд.
-І ти називаєш то грошима,- почав знущатися Лойд.- Ти майже змусив її ритися в землі і мати звичайне життя. А тепер поглянь на неї, чи варта вона кращого? Відповідь – так. І саме це я зможу їй дати. Я знову відновлю свій клан(так він та деякі називали банду в якій він раніше був) – “Химера”, і вже ставши лідером, весь світ скориться мені.
Ти, мабуть, не знав, що саме я вбив попереднього лідера клану, бо він був заслабкий. Коли я провернув одне дільце і гроші мали потекти нестримним потоком, він негайно затримав мене. В той день він казав наче я повний бовдур, що не знав життя. І це я бовдур?!!! Мій ай-к'ю більший ніж у вас всіх разом взятих.
---
Коефіцієнт інтелекту, або ай-к'ю (англ. IQ - intelligence quotient) - кількісна оцінка рівня інтелекту людини: рівень інтелекту відносно рівня інтелекту середньостатистичної людини такого ж віку. Визначається за допомогою спеціальних тестів.
---
Отже, я встромив в його спину ножа і поклав провину на його небожа.
Начебто я не знав, що саме він мав стати його наступником. Все йшло досить гарно для мене, місце лідера було вже в моїх руках. Але виявилось, що були докази моїх дій, а тому розпочалася велика битва в самому клані. Доля знову відвернулася від мене. Тоді мене загнали в кут, звідки ти й врятував мене. Через деякий час я виявив, що керування того бовдура спричинило винищення всього клану.
Ось коли до мене дійшло, що саме я маю відновити його. Але для цього були потрібні великі ресурси, а з твоїм керівництвом це просто не можливо. Тому ми двоє і об’єднались. Вона отримає славу, достаток, а я владу.