З самого малечку я жив в достатку і не знав що таке коли немає коштів. Батьки завжди прививали мені любов до всього що стосується вищого суспільства: від кінного спорту до музичних інструментів. З самого малечку я був повинен навчитись поважати високе мистецтво і культуру яку наслідували мої батьки. І я вчився. Я навчався грі на фортепіано та скрипці. Мене навчали технічним наукам, кораблебудуванню , історії , літературі, мистецтву і це все мало привчити мене до тої думки, що я заслуговую бути у вищому світі. Чи хотів я цього будучи дитиною ? Думаю відповідь очевидна ! Але моє майбутнє було повністю визначене моїми батьками. Вони хотіли аби все чого я бажав у своєму житті це бути членом вищого суспільства та рівнятись на нього. І в принципі їх очікування справдились. Я дуже полюбляю бути серед розумних людей які завжди розкажуть щось цікаве або дадуть цінну пораду. Це все звісно чудово проте було дещо таке що не могло зрівнятись в моєму розумінні ні з чим — це простота селян і надзвичайні пейзажі сільської природи. Ці два аспекти тягнули в селище кожен раз коли наступала духовна пустота і світське життя для мене ставало менш привабливим в певний момент. Я любив провести декілька днів в селищі недалеко від нашого Норд-Енду залишаючись з власними думками сам-на-сам. Два роки тому мій приятель, сер Бенджамін купив там невеликий будиночок у свого знайомого і час від часу ми навідуємо цей маєток коли є вільна хвилинка . Тут недалеко є ставок і старовинний ліс, що оточує село. Природа здійснює заспокоюючий ефект на мене, тому я полюбляю бути ближче до неї. З’єднуючись з природою я відновлююсь духовно вона допомагає мені втекти від своїх обов’язків хоча б на деякий час. Так…природа Англії доволі холодна але як факт вона красива водночас, тому я з впевненістю можу сказати що бачу її наскрізь.