Фінанси як економічна категорія - це система грошових відносин з приводу формування та використання фондів, необхідних державі, органам місцевого самоврядування для виконання своїх функцій.
Фінансист може обіймати посади фінансового директора, фінансового аналітика, фінансового менеджера, аналітика фондового ринку, фінансиста в банках, страхових компаніях, податкових адміністраціях та інших державних і недержавних організаціях і установах.
Окремий вид діяльності, який також дуже важливий у світі. Адже, саме Фінансист, контролює увесь процес стосовно фінансів, я б сказала, навіть частично ними розпоряджається.
Коли мова йде про фінанси, я можу здогадатися, що у голові зразу картинка отої зеленої купюри. Оцей свіженький запах, оцей вигляд, на дотик яка ж вона... Правда? Я впевнена, що зразу пішли асоціації. Можливо, хтось у своїй голові, у своїх фантазіях, навіть відчув цю купюру на руках. Звісно, це лише здогадки але все ж, ймовірно.
Також хочу ще поговорити стосовно слова начитаний. Всі ви добре знаєте, що начитаний - це абстрактне слово, але навіть враховуючи це, воно має дуже велике значення. Не тільки в розумінні самого цього слова, а ще у тому, як це слово реалізується. Деколи, слухаючи чиюсь розмову, ми можемо почути про певну людину, і сказати що от, людина начитана на мою думку, чого ти на мене називають саме тих людей які мають більше EQ, більше IQ, загалом мислять більш кардинально, ніж інші люди. Звісно, я мушу визнати, що це не завжди так, і не у всіх випадках. Але мені здається - у 70% стопудово.
І все ж, чи можна назвати начитана людину розумною чи ні? Зазвичай для того, щоб зважиться на те, щоб прочитати щось, вже потрібен розум. Якщо людина хоче отримувати знання, значить, вона досить розумна для того, щоб зрозуміти, що вони їй знадобляться. Розумна людина не зобов'язана знати все, достатньо просто мати знання в якійсь області або ж вміти користуватися своїми знаннями для того, щоб знайти потрібну інформацію. Розумна людина вміє мислити раціонально і логічно.
Але читаючи книги - ми сприймаємо якісь нові слова, ми вживаємо їх в повсякденному житті, і ми трішки по-інакшому, навіть, сприймаємо цей світ.
#662 в Молодіжна проза
#183 в Підліткова проза
#1128 в Сучасна проза
у сучасність та у минуле, у тексті є психологія, у тексті є роздуми
Відредаговано: 25.10.2024