Наступні дні минали в роботі. Привезли цілий бусик книжок, які треба було звірити зі списком. Деколи траплявся брак або недостача.
За вікном світило сонце. Сніг на землі сяяв наче діаманти. Та думками я знову поверталася до Юри. До того, що відбулося між нами на початку поточного тижня.
Завершивши день, я повертаюся додому. Згадала, що треба докупити продукти. Заходжу в магазин. Одразу стало тепліше. Вибравши товари підходжу до прилавку. Розраховуюсь і виходжу. Холодне повітря трохи обпікає легені.
Знаходжу в під'їзд і раптом чую музику. Підмаюся на третій поверх з важким пакетом та переводжу подих. Повільно обретаю ключ в замку й нарешті відчиняю двері. В квартирі запах кориці. Це одразу переносить в дитинство, коли мама пекла булочки на продаж.
Ставлю пакет на підлогу і знімаю куртку. Згодом роззуваюся. В цю мить відчуваю на собі чийсь погляд. Обертаюся- й бачу Юру. Він стоїть спершись плечем до стіни. Його сині очі уважно вивчають моє обличчя.
-- Мала, ти сьогодні сама не своя. - промовив до мене. - Щось трапилось?
Замість відповіді я мовчки підійшла до нього і ткнулася головою в груди розплакалася. Він міцно мене обійняв. Я чула як гучно б'ється його серце.
--Юлю, ти не зобов'язана завжди бути сильною. - тихо прошепотів мені на вухо.
--Як по-іншому? - запитала я в нього, трохи заспокоївшись.
-- Просто навчися довіряти мені. - продовжив Юра.
Я притислася до нього сильніше. Він погладив мене по голові й від цього простого жесту на моїх очах з'явилися сльози.
--Я, до речі, спік булочки з корицею. Твої улюблені.- озвався чоловік, зазираючи в мої очі.
Я завмерла. Звідки він дізнався про це?
Згодом ми сиділи в кухні за столом наминаючи булочки з гарячим чаєм. Я дивилася на нього і тілом розливалося дивне відчуття ніби тепло від Юри переходило до мене.
Ми обоє мовчали. В цьому мовчанні було більше сенсу,ніж у всіх словах.
#1420 в Фентезі
#312 в Міське фентезі
харизматичний демон музикант, прийняття власної темряви і віра в себе, смілива розумна й вродлива героїня
Відредаговано: 21.06.2026