Невелике князівство Белсад, розкинулося на крайньому півдні королівства Ротарія. Де її високі, обривисті береги, обмивалися соленими водами Кандійського моря. Це князівство, славилося в першу чергу своїми корабельними майстрами та відважними мореплавцями. Ще з часів Західної імперії, на її верфях закладалися чи не найпотужніші військові кораблі Тамврійського континенту, які через Кандійське море, виходили у відкритий океан та з легкістю протистояли смертельним штормам його холодних течій. Та ті часи вже давно минули і всі прибережні міста, колись багатого князівства, почали занепадати через брак замовлень. Королівству Ротарія зараз було не до морських експансій.
Саме в такий неспокійний час, в родинному замку белсадського князя Муаріса Всезрячого, за одним столом, зібралися його троє рідних братів з дружинами, та єдина сестер зі своїм пристарілим чоловіком . Це були ті люди, на кого князь міг покластися у самі важкі хвилини свого правління. Королівською поштою, князю був доставлений, для попереднього ознайомлення, текст хартії Нарбарія Милостивого. До слова буде сказати, що схожу копію примірника, отримали усі дев’ять князів Ротарії, які не брали участі у королівській нараді. Свої ж підписи під оригіналом, буде ставити кожен з князів в присутності наслідника трону, який по слухах зараз перебував в князівстві Аразія.
Ідея підписання такої хартії, «угоди», була вже не новою. ЇЇ король пробував укласти, ще п’ять років тому, коли міжусобні війни лише набирали обертів. А самого короля, ще підтримувала більшість князів. Та по силі обставин, які склалися на той час, ряд князівств не поставили свої підписи під нею. У кожного на те були свої причини. І кожен, певна річ, свої інтереси ставив вище за державні. Все в решті решт, закінчилося тим, що навіть прибічники короля, щоб не виглядати слабими в очах своїх сусідів, теж відкликали свої підписи. Що ж змінилося за цей час в хартії, що король знову вирішив її підписати. А зміни стосувалися, винятково одного пункту, який Милостивий дописав до цієї угоди. І в ньому повідомлялося, що всі ті, що не підпишуть даної хартії, будуть об’явлені поза законом, а їх землі перейдуть у власність корони. Дуже смілива заява короля, якому явно бракувало сил, щоб втілити цю погрозу в життя. Та ось підписи його братів, які вже стояли під цією хартією, заставляли задуматися про певний альянс, а це вже сила з якою варто було рахуватися.
Отож Белсадський князь, запросив до себе всю свою найближчу родину, щоб вирішити разом. Ставити свій підпис під нею, чи утриматися і продовжувати вести війну з сусіднім князівством Конкордія за червонодеревний ліс. Ліс з якого власне і виготовлялися корпуса, славетних белсатських фрегатів. Цей спір, між двома князівствами, тривав вже не одне покоління. То затихаючи, то знову розгораючись новою силою. І цій суперечці здавалося вже не було кінця. Певна річ, що обидві сторони конфлікту вже втомилися від цієї війни, яка окрім горя та злиднів, нічого їм не приносила.
Справа у тім, що і він володів одною з трьох найбільших верфій Белсаду, яка як і його брату, перейшла йому у спадок згідно батьківського заповіту. І певна річ теж претендував на це замовлення, як зрештою і всі власники корабельно-будівельних компаній князівства.