Вирішено. Сьогодні я зізнаюся йому!
Залишилося тільки вирішити як це зробити.
В мене не те щоб багато досвіду в подібних речах. Так вийшло, що за усе життя у мене були тільки одні серйозні стосунки, і навіть тоді я не була ініціатором. Олексій сам запропонував мені зустрічатися. Тож я гадки не мала про те, як зізнатися Максиму у своїх почуттях.
Ми вже не в школі, тож йому не підкинеш записку з пропозицією зустрічатися, і порожніми квадратиками для вибору відповіді: "так", "ні" та "можливо".
Якщо б я не втопила свій телефон, обов’язково попросила б поради у Лесі.
Що вона зробила б на моєму місці? Напевно спробувала б притягнути увагу хлопця, може навіть наважилася б поцілувати. Ось тільки я — не вона. Не можу уявити, щоб я перша поцілувала когось. Тим паче коли я не впевнена, що мої почуття взаємні.
Зранку ми їдемо у лікарню. Хоча я і намагалася переконати Максима в тому, що все гаразд, мій лікоть все ще болів, і він наполіг на цьому.
Коли ми сідаємо в таксі, я непомітно поглядаю на нього, й міркую про те, що зараз, напевно, не самий влучний момент для визнання. Та і в лікарні цього робити не варто. А потім я повинна зустрітися з Дашею перед конференцією. Ми збиралися пити каву…
Інакше кажучи, влучного моменту для розмови про почуття не передбачиться до самого вечора, тож я можу трохи розслабитися. Хоча, чесно кажучи, без телефону у кишені я почуваюся дещо незвично. Не можу сховати погляд у екрані, коли почуваюся ніяково, чи розмова заходить у глухий кут.
Я почуваюся вразливою. Однак, водночас з ним, я помічаю речі, на які раніше не звернула б уваги.
Наприклад людину в костюмі вареника. Чи літню сімейну пару, що свариться біля магазину. Чоловік намагається сховати пляшку, а його дружина, чи, принаймні, так мені здається, лупцює його, намагаючись забрати її.
Коли ми приїжджаємо до лікарні, я розумію що вона приватна, й хвилююся, бо не знаю чи вистачить мені грошей.
— Може варто було поїхати до державної лікарні? — пошепки питаю я, зупиняючись біля входу. Але Максим м’яко підштовхує мене до дверей, й каже майже те саме, що й у пабі:
— Не хвилюйся. Усі витрати редакція бере на себе.
Я розумію, що сперечатися марно, так що мовчки погоджуюся з ним, і дуже скоро ми опиняємося всередині.
У самого входу стоїть великий дозатор з санитайзером, відро з бахілами і автомат з водою. Усе це пропонується відвідувачам безкоштовно.
Надівши бахіли і продезинфікувавши руки, ми ненадовго затримуємося біля стійки реєстрації, де Максим швидко переказує те, що сталося учора, і пояснює, що мені потрібно зробити рентген, і ми вирушаємо до вказаного кабінету.
Кабінет рентгену знаходиться на нульовому поверсі. Коли мене запрошують всередину, Максим лишається за дверима.
На щастя, моє вчорашнє падіння обійшлося без перелому, тож, сплативши лікарняні послуги, я чекаю, що ми повернемося в готель, але Максим не поспішає викликати таксі.
— Стривай. Ми пропустили сніданок в готелі. Не хочеш поснідати десь тут? — питає він, і я погоджуюся.
Коли я думаю про те, що це мій шанс сказати йому про мої почуття, моє серце стукає так, ніби хоче вирватися з грудей.
Невже я справді збираюся зробити це?
Щоб дістатися місця, яке Максим обрав для сніданку, нам доводиться трохи пройтися пішки. Декілька разів він звіряється із гугл-картами, доки не доходимо до звичайного будинку, та не заходимо у під’їзд.
Усередині він тьмяно освітлений звичайною лампою.
— Тут живе твій знайомий? — здивовано запитую я, коли ми піднімаємося по сходах, і зупиняємося перед дерев'яними дверима.
— Можна сказати і так, — з посмішкою відповідає Максим, й тричі стукає в дверний молоток.
Я якраз думаю про те, що його знайомий, напевно, незвичайна людина, раз віддав перевагу над стандартним дзвінком дверному молотку, коли двері відчиняються, й з квартири виглядає літній чоловік.
Замість вітальні за його спиною видніється невеличка кухня з постерами та наліпками, кролем та папугою у клітках, а ще з магнітами на маленькому старому холодильнику.
— Хто там? — питає він. Я розгублено переводжу погляд з нього на Максима. Не схоже, що вони знайомі, але він всміхається і вітається:
— Добрий день!
— Добрий день… — ніяково повторюю я за ним.
— Добрий день! — відповідає незнайомець, і тоді Максим каже:
— Нам би поснідати!
Я здивовано витріщаюся на нього.
Хіба можна ось так приходити до незнайомої людини?
Але господар всміхається тільки ширше:
— А шо, голодні, так? Ну, та й люди добрі у Львові завжди нагодують! Не хвилюйтеся, заходьте до хати, я вас нагодую! Заходьте-заходьте, свої люди! В мене чайник гарячий, зараз швиденько тут поставлю! Заходьте, тільки двері закривайте. А що, дуже голодні? Я якраз збирався картопельку робити, може картопельку зробимо?
Господар вручає Максиму кухонний ніж, щоб чистити картоплю, й той береться за діло, так, наче кожного дня ходить до незнайомців їм картоплю чистити. Я стою й дивлюся на кроля з папугою, а кроль з папугою дивляться на мене, й жують… Ну, словом, що вони там їдять.
#319 в Жіночий роман
#1059 в Любовні романи
#501 в Сучасний любовний роман
Відредаговано: 25.03.2023