Невідомість
Кіра прийшовши до школи зустріла Алісу, і зізналася що їде. Дівчинка босялася реакції подруги, але та пораділа за неї, і сказала що рада за неї. Потім Кіра розповіла своїй подрузі Каті, та була здивована але відповіла розумінням.
Лишалося найтяжче розповісти Кирилу. Вона не змогла йому сказати це прямо в очі, тому написала " я їду на деякий час до сестри в інше місто, я повернуся. Надіюся ти не образишся. Виїзд наступного тижня. ". Вона відклала телефон на край парти і боялася як він відреагує. Але на перерві він підійшов і з розумінням запитав коли виїзд. Вона не знала що сказати, бо точної дати небуло. Вона з цими думками повернулася додому.
Почав падати дощ і з тим всім що сталося вона заснула і прокинулася під вечір. Кіра незнала що робити далі, дівчина ішла в ту невідомість в середині яку босялася найбільше всього. Думки які треба було давно розібрати, вони недавали спокою і робили з нею погано. Вона старалася відволіктися від цього і з духом пообіцяла собі , що з цим вона розбереться коли вирушить до сестри. Але всеодно вона обдумала ризики які можуть статися.
Десь о 8 вечора їй написав Кирило з розповіддю плану помсти Каті. Бо та зробила багато чого неприємного, тому дівчина згодилася, вони домовились написати заяву деректору школи на неї. Тож з іншими тривогами Кіра заснула і їй снилися не найкращі сни. Через, що та прокинулася в ночі від старого страху удушення.
Колись її намагалися задушити. Після цього дівчинку мучали кошмари коли вона нервувала перед сном. Вона зривалася в ночі і нікому не дозволяла торкатися своєї шиї, тільки тим кому довіряла.