Дрогий читачу, всі події побудовані на уяві автора та частично в реалях. Дії які відбуватимуться в книзі це дії героїв, ніякому разі не повторюйте їх в рельності. Книга написана для повчання, і висновків самих для себе. Надіюся вам сподобається, гарного читання.