Природа створила жінку універсальною істотою, яка може пристосуватися до будь-яких життєвих умов. Саме тому людина панує в тваринному світі. Але ця жіноча особливість призвела до того, що жінка, в залежності від виховання, може бути, як найбруднішою істотою у Всесвіті, так і раритетом.
Про що не будь суттєве, й тим більше про любов, не можна висловлюватися узагальнено, стверджуючи будь-яке поняття як аксіому. Тому що люди на землі різні з причин різного виховання і різного генеалогічного походження. Люди різні і по причині різної психічної конструкції кожної індивідуальної сутності. На різних фундаментах формуються почуття різних людей, тому спектральний прояв почуттів у кожної людини строго індивідуальний. Недосвідчена людина, стверджуючи будь-яке поняття, підсвідомо всіх людей прирівнює до себе, а це досить часто призводить до великих неприємностей.
Двоє людей, які були виховані в різних за характеристиками аспектах інтернаціональних культур, люблять один одного, але відчувають і оцінюють любов по-різному. Це призводить до сімейних, і відповідно, до особистих трагедій. У патріархально-родовому співтоваристві підростаюче покоління виховується в одному полі моральних законів, тому поняття і сприйняття почуттів кожного індивідуума в такому співтоваристві приблизно однакове, тому в національних спільнотах сімейні трагедії відбуваються значно рідше, ніж в інтернаціональних колективах.
Я працював в п'ятитисячному жіночому колективі камвольно-прядильної фабрики і вів громадську роботу, викриваючи злочини проти закону і суспільства. У зв'язку з цим до мене надходило дуже багато інформації, ретельно приховуваних від громадськості. До того ж, мені люди вірили і довіряли, тому я знав багато жіночих таємниць. У розмові з жінками я майже завжди чув від жінок про те, що чоловіки у них дуже погані - забіяки, п'яниці, і т.д., а також є чоловіки хворі. Навіть пісня є така, де співається про те, що заміжній жінці живеться завжди погано. Якщо жінка говорила сторонньому чоловікові про те, що чоловік у неї поганий або хворий, то це було натяком на те, що вона бажає з цим чоловіком вступити в сексуальний контакт. Але були винятки з цього правила. Наприклад, працювала на фабриці одна жінка, яку позаочі називали «Синьоока» тому що вона постійно ходила з синцями під очима, якими її постійно нагороджував чоловік. Дивно, від цієї жінки ніхто ніколи не чув про те, що чоловік у неї поганий. Яка в тому закономірність?
Працювала в моєму колективі струнка красива молода жінка. Чоловік її служив в армії, а вона дотримувалася вірності своєму чоловікові. Чоловік повернувся з армії і влаштувався працювати на шахту, де були пристойні заробітки. Він почав купувати коханій дружині дорогий, гарний одяг і ювелірні прикраси. Красива жінка в гарному одязі і з гарними дорогими прикрасами виглядала як дорогоцінний камінь в хорошій оправі. В результаті у цієї жінки з’явився коханець, але чоловік поки що про таку жіночу «подяку» не знав. Я знаю багато сімейних пар, де чоловіки робили дружинам дорогі подарунки, а в «подяку» за таку турботу жінки, як правило, набували коханців. Винятків з цього правила я не зустрічав.
Як добре і красиво жити в світі обману, приймаючи все за чисту монету. «Ми і самі обманюватися раді» - говорив А.С. Пушкін, з приводу того, що в образі двоногої самки чоловіки хочуть бачити «богиню», а за самообман розплачуються життям. Чоловік каже жінці: «Ти, богиня». Після цих слів свята жінка, сіра пташка, божественна своєю цнотливістю, повинна перевірити, чи дійсно вона богиня і, піднявши поділ сукні, влаштовує між своїх ніг прохідний двір – сатирична посмішка Природи у відповідь на чоловічу ідеалізацію жінки.
Жінки зраджували чоловікам не тільки тому, що закохувалися в інших чоловіків. Наприклад, по сусідству зі мною жив стрункий, гарний і шановний в суспільстві молодий чоловік. Він був одружений і працював в шахті. Його дружина мала коханця некрасивого і старшого за неї майже на двадцять років. Коханець не був багатою людиною і працював простим робітником. Я був особисто знайомий з ним. Про коханця цієї жінки знали всі жителі нашого будинку, але її чоловікові про це не говорили. Цей чоловік загинув в шахті, будучи впевнений в цнотливості своєї дружини.
Працювала на нашій фабриці молода красива заміжня жінка. Чоловік цієї жінки працював в шахті. У жінки був коханець старший за неї на вісімнадцять років. Коли я побачив молодого і красивого чоловіка цієї жінки, то у мене з'явилася така огида до цієї жінки, що словами передати це почуття важко.
Одного разу мені поскаржилася одна жінка:
– Моя дочка веде такий розпусний спосіб життя, що мені від ганьби соромно вийти на вулицю. Вийшла б вона заміж, хоча б на три дні, тоді б не так соромно було б. Як-не-як, заміжня була.
Ось воно - «заміжня була»! Якщо «була заміжня», тоді можна без будь-яких обмежень і без докорів сумління впасти у владу пороку. Чоловіки, як правило, одружуються по любові, сподіваючись на взаємність, а жінки виходить заміж заради чого? Піди, дізнайся - заради якого хрена жінки виходять заміж?
Виходять заміж на короткий час заради отримання статусу «була заміжня», бо заміжжя автоматично знімає з жінки моральний гріх за сексуальні гріхи, як до заміжжя, так і після нього. Така суспільно-моральна установка прихованого матріархату - одна з основних причин тотальної деградації людства. Виходять заміж і заради того, щоб незаконнонароджену дитину зробити «закононародженою». Жінка виходить заміж заради отримання квартири і поліпшення інших життєвих умов. Досить часто жіноче заміжжя є прихованою проституцією.
Відредаговано: 29.12.2019