Вдома до Аліни знову повернулась депресія. Вона стала бліда і втратила вагу. Не допомагали ні заняття в школі, ні тренування, ні спілкування з друзями, ні розмови з психологом. Настрій доньки коливався від ейфорії до істерики, хоча було видно, що дівчинка намагається опанувати себе. Кілька разів я телефонувала Сашку, пояснювала ситуацію і просила зустрітись з Аліною, він обіцяв, а потім останньої миті відміняв їх зустріч. Я була в розпачі, не знала що робити. Кирило і Іра весь час були поруч, підтримували нас, але також мало що могли змінити.
Відволікти нас з донькою від проблем вдалось знову ж таки Петру Івановичу. Він відправив одну з моїх робіт: комплект з сережок і брошки – смарагди в білому золоті, на конкурс ювелірних прикрас, який проходив в Монако. І я виборола, сама не знаючи того, третє місце! Окрім того, що це була прекрасна реклама для нашої компанії, приз також передбачав тижневе стажування для мене в одному з найкращих ювелірних домів в Європі. Я вирішила їхати з Аліною, бо залишати її просто боялась.
Все відбувалось дуже швидко: оформлення віз, придбання квитків, бронювання готелю. Я побоювалась за одержання дозволу на виїзд доньки у Дончука, але той підписав документи не дивлячись, коли я приїхала до нього в офіс разом із нотаріусом. І от ми в Монако! Мало того, що ми перенеслись із мерзенної зими в таку собі теплу весну, так це ще був і берег Середземного моря, красива природа, середньовічна архітектура. Все навколо викликало захват як у мене, так і у Алінки! Вона ходила в робочі цехи разом зі мною, їй подобалось спостерігати за створенням прикрас від ескізу до втілення. А у вільний час ми брали машину в оренду і подорожували узбережжям, вечеряли в маленьких напівпустих, бо не сезон, ресторанчиках, багато спілкувались.
Але 7 днів промайнули швидко і ми повернулись в Київ в день народження Ігоря Синенка. В Борисполі нас зустрічав Кир.
Чоловік забирає наші валізи і впевнено веде нас на паркинг.
Дорога не займає багато часу.
Проходимо до столу. Алінка бачить тата, хоче підійти до нього, але помічає Наталю поряд з ним, просто киває головою і шепоче: «Привіт!». Дякувати Богу, у того вистачає розуму встати і підійти до доньки самому. Дончук нахиляється до неї і цілує.
Ми переміщаємось у вітальню дивитись наші з Аліною світлини з поїздки, фото конкурсних робіт, краєвидів.