"Колись ти зрозумієш..."

***

Колись ти зрозумієш, що не всім потрібно тебе розуміти.

І справа навіть не в тому, що люди не хочуть цього робити.

Просто дуже часто вони знають не тебе.

Вони знають свою версію тебе.

Ту дівчину, якою ти була кілька років тому.

Ту людину, яку вони колись собі придумали.

Ту роль, до якої звикли.

І коли ти змінюєшся, ростеш, починаєш дивитися на життя інакше, комусь стає незручно.

Не тому, що ти став гіршим.

А тому, що ти перестав бути звичним.

Мабуть, у кожного був момент, коли доводилося чути: «Ти стала не такою».

І найцікавіше, що іноді це правда.

Бо люди змінюються.

Те, що було важливим у двадцять, може втратити сенс у тридцять.

Те, за що ти колись тримався, одного дня перестає бути потрібним.

Те, про що ти мріяв учора, сьогодні вже не відгукується.

І це нормально.

Ненормально все життя залишатися однаковим лише для того, щоб комусь було зручно тебе впізнавати.

Мені здається, одна з ознак дорослості — перестати лякатися чужого нерозуміння.

Перестати пояснювати кожну свою зміну.

Перестати доводити, що ти маєш право бути іншою людиною, ніж учора.

Бо ти не зобов'язана залишатися старою версією себе тільки тому, що хтось до неї звик.

Колись ти зрозумієш, що не всім потрібно тебе розуміти.

Іноді достатньо того, що ти розумієш себе сьогодні краще, ніж учора.

Колись ти зрозумієш...




Поскаржитись




Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше