Після закінчення російсько-української війни, дуже багато напрацювань та технологій у виробництві дронів ринули в цивільне життя. Це був якийсь фантастичний процес, Україна була номер 1 в світі в цьому питанні, а та унікальна мережа малих, середніх і великих підприємств по виробництву дронів, що була створена в Україні під час війни почала по-справжньому революційно змінювати як окремі напрямки діяльності людства, так створювати абсолютно нові підходи і методи вирішення проблем які стояли перед людьми всю їх історію. В світі почалася справжня дронова революція і Україна стала на чолі цього процесу.
Дрони увірвалися у всі сфери людського життя, були наземні дрони, повітряні дрони, надводні і підводні дрони, навіть підземні дрони. Вони могли виконувати різноманітні функції – возити вантажі, переміщати людей, виконувати тяжкі, специфічні та повсякденні роботи, ризикувати на полі бою та рятувати людей і майно під час катаклізмів, використовувались в медицині, освіті, як кур’єри та ще замінили машини і людину в багатьох сферах життя. Вони керувались людьми, мали штучний інтелект, діяли в автономному режимі, формувалися інтегральні системи для вирішення разових задач, діяли як індивідуально так і в складі команд та роїв.
Найкращим прикладом що показує як дрони змінили світ була діяльність українського поштового оператора «Нова Пошта». Справа в тому що ще до початку повномасштабної фази російсько-української війни це була одна з найпрогресивніших компаній, що розвивалася в Україні, вона застосовувала новітні логістичні технології, вміло будувала мережі своїх відділень, та вдало виходила на міжнародні ринки, засновники компанії заявляли що прагнуть стати одним із основних поштових операторів в світі, таким як DHL, FedEx, CityExpress і ця компанія перша почала застосовувати дрони у великих масштабах в своїй роботі. Спочатку це була доставка «останньої милі», яка завжди була найдорожчою в світі, тобто відбувалася доставка від поштового відділення до кінцевого споживача, потім частина товарів почала доставлятися всередині мережі компанії, а далі дрони вже самі забирали визначені товари і посилки від виробників і доставляли їх до кінцевих споживачів.
Поступово процеси налагоджувалися, будувалась необхідна інфраструктура, проводились експерименти та дослідження, відточувалась система управління та безпека процесів, лобіювалось необхідне законодавство, та проводились відповідні маркетингові заходи. Але все це було можливим лише тому, що Україна мала розвинуту, сучасну та адаптивну дронову промисловість, та могла багато експериментувати, перед тим як запровадити дійсну революційну систему доставки товарів кінцевим споживачам. Були розроблені не тільки нові різноманітні дрони, а й системи їх базування, підзарядки, сервісу, впроваджені новітні системи управління, запроваджена багатоступенева система безпеки при експлуатації дронових систем.