Глава 4. Питань багато, відповідей немає
— Ну що ж... Приїхали. Виходьте з машини, пані Холодницька. — обійшов машину і відкрив дверцята машини.
— Саша, ти знову насміхаєшся з мене? Ти чудово розумієш, що мені зараз не дуже добре. — все тепер буду його Сашею називати.
— Мариночко, та яке насміхаюся? Як можна?
— Так чому ти стримуєшся? Порегочи від душі і допоможеш мені дійти до лікаря. А якщо не збираєшся допомагати, то і сама дійду.
Я зійшла з машини і хотіла піти. Але не все, що хочеш може здійснитися в житті. І це не вийшло. Мій Сашко взяв мене на руки. А чого це він мій?
— Відпусти! Ти що робиш? — і всеодно, що коло лікарні ходять люди. Дивляться на мене як на божевільну. — Відпусти! Негайно відпусти!
— Ні, Мариночко. Не відпущу ніколи.
— Це ще ми побачимо.
Мої крики привернули увагу поліцейських. Ще їх мені не вистачало.
— Добрий день. Якісь проблеми?
— Пане поліцейський, в мене є підозри, що моя наречена вагітна. Але вона навідріз відмовляється проходити обстеження. Це звичайні капризи дівчини. Не звертайте уваги. — вміло відбрехався Саша. Я вам кажу, так брехати треба вміти.
— Щось буде потрібно звертайтеся.
Поліцейський просто пішов. Повірив Олександру і пішов. І взагалі-то питання ставилося мені теж. Тому я зараз на ного відповім.
— Па... — що тільки і змогла сказати я.
Знову Саша використав заборонену зброю. Скільки можна цілувати, коли заманеться? Ні, ну мені подобається, але це дивно. І не варто забувати про війну-парі. Адже це вже не жарти. Ми обидва налаштовані рішуче. Як кажуть, на війні всі засоби хороші. Ось він і використовує все. Якщо ці всі поцілунки для Олександра — гра, то що тоді виходить? Він намагається грати моїми почуттями? О, ні, ні, ні. Так не буде. Я стала на ноги і відштовхнула його. Не дозволю гратися з почуттями.
— Надумав гратися з моїми почуттями?
— Що?
— Забув, що у нас війна-парі? Хочеш змусити мене закохатися в тебе?
— Ти вже закохана в мене.
Ї— Та невже? Самовпевнений кретин.
Я просто пішла. Не пішла, а буквально побігла. Самовпевнений кретин. Думав, що він сказав кілька слів про любов і все я розтанула і тим самим програла парі? О ні, дорогенький. Глибоко помиляєшся. Своє кохання потрібно доводити вчинками, а не пустими словами. Хоча, чого це я? З його боку вчинки були — поцілунки. Та поцілувати можна будь-яку дівчину. Це нічого не доводить. Чи доводить?
Ай! Щоб тобі..! Я впала. Ще й впала на коліна і в додачу стесала лікті об асфальт. Як же це нестерпно пече. Так і хочеться розплакатися на місці. За що мене життя так карає? Якщо за те, що я Сашу назвала кретином, то нехай вибачає. Більше так не буду.
— Добігалася? Оце тобі кара Божа, що ти мене кретином назвала.
— Ох... Ти будеш мені зараз дорікати? Мені і так погано. А нотації я можу почути від батька.
— Ні в якому разі. Якби ти смирно погодилась на те, щоб я тебе відніс, то цього не сталось.
Та знаю я. Але характер в мене такий.
— Взагалі це ти винен, що я впала. Якщо ти знав, що я можу впасти, то чому не зупинив?
— Вміло ти всю вину скинула на мене. Я тебе не зупинив, бо ти мене назвала кретином. А я на це не заслуговую.
— Який ти в нас вразливий. Допоможи встати.
— Сама. Скажу твоїми словами: ти повнолітня особа, яка може нести відповідальність за свої вчинки. Ось і неси. Тому я просто супроводжу тебе до лікаря і все.
— Ну допоможи.
— Попроси вибачення і можливо я допоможу.
— Так і знала, що є підводні течії. Не буду я вибачатися.
— Тоді я взагалі поїду. А ти так і сиди на асфальті. І мені за це нічого не буде.
Олександр і справді пішов та хотів їхати. Він що реально образився?
— Стій! Саша! Вибач!
— Що?
— Не змушуй мене ще раз це сказати.
— Ну тоді я їду.
— Ні, ні, ні. Вибач. Вибач, що називала кретином.
— Добре. На майбутнє: спершу думай, а потім кажи щось.
Саша взяв мене на руки. Яке ж це приємне відчуття — опинитися знову у його обіймах.
Потрібно думки направляти в правильне русло. А то зараз думаю про обійми, а потім фантазія мені підкине картинку який мій Сашко без сорочки... О, ні. Вже підкинула. Тепер я не викину це з голови. Кохання, воно таке...
Та яке до біса кохання? Хоч я і романтик, але не вірю в кохання з першого погляду. Воно існує лише в книжках. І саме через те, що я не показую справжніх емоцій буває, що ображають. Але з часом я навчилася це не сприймати близько до серця.
Люди в лікарні дивилися на нас дивно. Ніби ми зробили щось протизаконне. Добре, що хоч ліфт працює. А то не заздрю я тобі, дорогий Сашко. Йти пішки по сходах на 3-ій поверх із таким вантажем, як я, не кожен зможе.
За кілька хвилин ми були коло дверей лікаря. Коли двері відчинилися, за столом сидів чоловік 50 років. Сивина на скронях і невелика лисина. Складається враження, що він добряк. Бо зазвичай в мене отакі люди асоціюються з добряками.
— Добрий вечір.
— Добрий вечір. Що могло статися у такої дівчини?
— Опіки. Шрами залишаться? — все, що цікавило в даний момент.
— Дівчино, після огляду буде зрозуміло. Йдіть за мною. — приємно сказав чоловік. Саша теж захотів зайти. — Юначе, залишіться тут.
Мені починає подобатися цей чоловік. Правильно. А то за мною ходять всі кому не лінь.
Той лікар щось помацав ті опіки, помацав і просто вийшов. Потім сказав, щоб я заходила.
— Шрами будуть?
— Опік поверхневий проникаючий другого ступеня. У більшості випадків шрамів не залишається. Ваш випадок входить у більшість.
— Яке лікування? — але я не набридаю лікареві своїми питаннями.
— Мазь, час і знеболювальне.
— І скільки воно гоїтися має?
— 2 тижні.
Той лікар, що з дуба впав? Яке два тижні? Це, що доведеться носити спідницю довше коліна 2 тижні? А швидше не можна? У мене в планах благодійний вечір через чотири дні.
— Лікарю, швидше не можна?
#9755 в Любовні романи
#3759 в Сучасний любовний роман
#3488 в Сучасна проза
Відредаговано: 30.08.2021