Через двадцять хвилин Вікторія була біля офісу психолога. Він був розташований у будівлі готелю прямо в центрі міста. Віка зайшла всередину та озирнулася навколо, побачене їй сподобалося. Все було витримано у спокійному тоні теплого бежу, нічого зайвого: рецепція, два шкіряних крісла та диван зі скляним столиком навпроти. За рецепцією сиділа секретарка. Із-за дверей з табличкою вийшов чоловік років тридцяти семи. Напису на табличці Віка прочитати не встигла, тому крадькома старалася зазирнути за спину психолога, якщо вона правильно зрозуміла, це був саме він. Напевно, він почув дзенькіт дзвоника, який висів на вхідних дверях та вийшов сам, не дочекавшись, доки секретарка сповістить про відвідувачку.
Секретарка була типовою для своєї посади: брови, вії, губи, груди, також необтяжений інтелектом вираз обличчя. А ось лікар Вікторію зацікавив. Високий і статний блондин був одягнений у білий костюм із льону, що обтягував його поставу. На руках були шкіряні браслети, а також татуювання якихось міфічних істот. «Може, належить до якоїсь субкультури, чи так, щоб справити враження на своїх пацієнток?», - роздумуючи, роздивлялася його Віка.
Психолог також з цікавістю роздивлявся молоду жінку. Щоб якось перервати паузу, що затяглася, Віка привіталася:
Це був типовий кабінет психолога, нічого незвичайного, лише на стіні дівчина помітила репродукцію «Авіньйонських дівиць» Пікассо. Вона ніколи не розуміла філософії кубізму, тому ще раз упевнилася у своїй думці, що цей психолог має певні естетичні вподобання. «Не часто зустрінеш молодого, привабливого та успішного інтелектуала, комусь до біса пощастить», - відмітила про себе Віка відсутність обручки на правій руці.
Його посмішка приваблювала та водночас викликала довіру, Вікторія трохи розслабилася і також посміхнулася у відповідь.
Вікторія була невпевнена, та їй здалося, що психолог самозадоволено посміхнувся. Він присів на край свого столу, вказавши пацієнтці рукою на диван навпроти. Віка присіла на краєчок та взяла одну з розкиданих там маленьких подушок.
Якби не душевні рани дівчини, вона б обов’язково закохалася у сині очі психолога та в його щиру посмішку.
Це, здавалося, зовсім невинне запитання загнало Вікторію у глухий кут. Вона не могла пояснити, що відчувала зараз. Останнім часом на її долю випало стільки страждань, що окрім тяжкого болю, здавалося, нічого не було.
- Я не знаю, просто погано…
- Ок, а що ви відчували тієї миті, коли припинили спілкування зі своїм партнером?
- Я не вірила, мені було дуже боляче. Потім я ненавиділа його, себе, цілий світ. Потім я просто втомилася щось відчувати, настала повна апатія.
- Це нормально, ваш організм просто втомився від негативних емоцій. Апатія – це захисний механізм від того, щоб ви не змогли нашкодити собі ще більше. А ще скажіть, чи було на той час у вашому житті місце для тих почуттів та емоцій, які ви так категорично перерахували?
Вікторія замислилася: вона щодня відчувала шалений біль образи та смутку. А коли біль притлумився, вона з такою ж силою хотіла лише одного – помсти. Віка сама злякалася того, як довго вона плекала в собі це бажання. Та Марку вона цього не сказала. Щодо почуттів ніжності та любові – ні, жінка цього зараз не відчувала: «Та як я могла їх відчувати, коли він мене зрадив?!»
Марк кивнув головою, не дочекавшись відповіді. Він за виразом обличчя зрозумів, що Віка зараз відчувала все, лише не любов. Чого-чого, а своїх справжніх почуттів та емоцій вона ніколи не вміла приховувати. Все було написано у неї на лобі.
#3878 в Сучасна проза
#10396 в Любовні романи
#4059 в Сучасний любовний роман
любовний трикутник і сильні почуття, складні стосунки, важливий вибір - кохання
Відредаговано: 02.08.2020