Кожен із нас має власну мрію. Людина - це принцип насолоди. Життя влаштоване так, що якщо ми йдемо за мріями, то відчуваємо себе добре всередині. Живемо не своїм життям, ігноруємо свої мрії - стаємо нещасними, втрачаємо енергію.
Я впевнена в тому, що життя тестує нас кожен день. Один з таких тестів - перевірка рішучості. Чи справді те, що ми проголошуємо як свої найпотаємніші бажання, є такою важливою цінністю?
Життя тестує нас і відкидає на узбіччя тих, хто не проходить даний іспит.
Мова про те, щоб слідувати своїм головним бажанням, незважаючи на будь-які перешкоди.
Це тільки в казках буває так, що ти просто поставив собі за мету і відразу ж отримав бажане. Насправді шлях до мрії виглядає інакше - за періодами успіхів слідують невдачі, частина на один зліт припадає 10 падінь.
Та якщо людина здається, то вона позбавляє себе навіть шансу піднятися на вершину.
Об'єктивні обставини.
Давайте подивимося правді в очі: на здійснення будь-якої мрії потрібні ресурси. І це часто навіть не гроші (але і вони теж), а час і енергія. І ось з цим у 95% чоловіків і жінок біда - постійне бракування чогось. Якщо тобі не пощастило народитися в сім'ї олігархів, які готові повністю забезпечувати всі твої потреби аби їхня дитина витворяла все що душа забажає, то у мене для тебе є дві новини:
1. Погана - тобі доведеться потрудитися і вибудувати своє життя таким чином, щоб з кожним днем, кожним тижнем, кожним місяцем і роком ти ставав ближчим до намічених планів;
2. Хороша - ти навчишся досягати всього сам, і твоя мрія знайде додаткову цінність. Її не принесли тобі на блюдці. Вона була вистраждана в бою. Перш за все, в бою з самим собою.
Це не правда, що найчастіше причиною аморфного життя є лінь. У більшості випадків мова про банальну неорганізованість у житті.
Наприклад, людина багато працює, щоб прогодувати себе і свою сім'ю. Вона втомлюється і хоче відпочивати - це нормально. Вона бачить, що її мета так далеко, що просто припиняє до неї йти.
Але з кожним днем мрія не залишається на тій же відстані - вона віддаляється. Людина, яка живе не своїм життям, постійно втрачає енергію. І чим довше ми носимо маску, тим більше часу піде на відновлення своєї адекватної енергетики.
Що ж! Цьому насправді можна протистояти наприклад -
Принципом маленьких дій.
Життя - це не ривок, за яким слід фінішна пряма. Досягнення майже будь-якої мрії буде більше схоже на марафон. Більшість людей виходить на дистанцію, робить прискорення на 100-400 метрів, а потім обирає зручно поставлений диванчик і лягає відпочити на невизначений час. У марафоні перемагає той, хто постійно біжить. Це принцип маленьких дій. Кількість кроків підсумовується і в підсумку одного разу ти побачиш свою мрію - фінішну стрічку, на відстані витягнутої руки.
Якщо ти живеш тим, що не є продуктом життєдіяльності своєї мрії, і у тебе зовсім-зовсім не вистачає часу і сил, потрібно зробити наступне:
1. Відстежити свій день на предмет безглуздих дій, які лише крадуть час. Для більшості це - половина дня. У деяких - година-дві;
2. Визначити що наближає тебе до мрії найбільше;
3. Зробити це протягом 30-60 хвилин. Не так багато, правда ?;
4. Виконувати дані своєї дії кожен день.
Принцип маленьких дій свідчить: рано чи пізно ти добіжиш свій марафон! Головне - не здаватися, не падати, поменше лежати на дивані і пам'ятати, що важливий кожен день!
Тільки це приведе тебе до життя твоєї мрії!