У просторій та затишній кімнаті, стіни якої прикрашені картинами та постерами з різноманітними мотиваційними написами за дерев'яним столом з мікрофонами сидять Руфіна та її запрошені гості - Орестія та Вілен.
Руфіна вітала Орестію та Вілена, щедро подякувавши їм за згоду взяти участь у своєму подкасті. "Як виникла ідея створити Y B S?" - цікавилася вона.
"Вона закипіла ще за наших навчання у коледжі 'Кіно та телебачення'", - згадала Орестія. "Ми помітили, що телебачення відходить на другий план, а все більше людей переходять на інтернет-трансляції."
"А ще тоді ми дізналися про веб-сайт Texas Student Television (TSTV), де студенти транслювали свої програми, від новин до серіалів. І ми зрозуміли, що це саме те, що ми хочемо робити", - додав Вілен.
"Чому ви вирішили робити трансляції на власному сайті без використання готових рішень, таких як YouTube або Twitch?" - була наступна питання Руфіни.
"Ми хотіли мати повний контроль над контентом і бути вільними від обмежень правил інших платформ", - пояснила Орестія. "Також, ми хотіли розвивати свій бренд і мати можливість заробляти гроші на рекламі", - доповнив Вілен.
"Створити веб-сайт було не так вже й просто", - згадував Вілен. "Ми не могли уявити, скільки часу і зусиль потратить наш знайомий айтишнік Лаврентій, але він виявився справжнім майстром."
"Ми також паралельно почали будувати нашу першу студію в гаражі Орестії", - додав він, "і збирали творчу команду з коледжу."
"Незважаючи на всі труднощі, ми швидко зібрали невелику, але віддану аудиторію", - згадала Орестія.
"А де ви брали фінансування для свого проекту?" - цікавилася Руфіна.
"Спочатку ми вкладали власні кошти, а потім отримали грант від культурного фонду 'Візіонер'", - відповів Вілен.
"Чому саме назва 'Y B S'?" - запитала Руфіна.
"Вона символізує різноманітність та креативність", - пояснила Орестія.
"Як ви популяризуєте свій канал?" - цікавилася Руфіна.
"Ми активно використовуємо соціальні мережі та співпрацюємо з відео-блогерами та брендами", - відповів Вілен.
"Мені цікаво дізнатися про структуру вашої студії. Чи можете про це розповісти?" - перейшла Руфіна до іншої теми.
"Наша студія розташована у п'ятиповерховій будівлі в районі Антиква...", - почав розповідати Вілен, детально описуючи кожен поверх та його призначення.
"Дякую за такий детальний опис", - подякувала Руфіна. "Що стосується ведучих програми 'Вчора, Сьогодні, Завтра', то наразі ведучим є Жан-Люк Чамбул. Але чи правда, що раніше цю програму ведла Марія Гапка, а нині вона відома як порноакторка та еротична фотомодель Мія Бенні?"
"Так, це правда, але ми не хочемо це коментувати", - відповів Орестія.
"Готуючись до інтерв'ю, я дізналася, що ви прагнете розвивати інтернет-кіноматограф. Скажіть, в чому різниця?" - перейшла Руфіна до наступного питання.
"Звичайний кінематограф створює відеоматеріали для показу в кінотеатрах або на телевізійних каналах, тоді як інтернет-кіноматограф орієнтується на
створення оригінального відео-контенту для перегляду в онлайні", - пояснив Вілен.
"Ми також недавно створили міжнародну премію 'Webflix Awards', яка направлена на популярізацію та відзначення найбільших досягнень в області онлайн фільмів ,серіалів та іншого веб контенту. - додала Орестія.