Достатність та необхідність, або як упорядкувати свої фінанси
Весь вкритий зеленню, абсолютно весь,
Острів нещасливості в океані є.
Острів нещасливості в океані є,
Весь вкритий зеленню, абсолютно весь.
І плачуть бідні, і кленуть біду,
В день, якого невідомо у якому році!
(з фільму "Брильянтова рука", слова Л. Дербеньова)
Ага! Ви чекаєте рецепта, як стати багатим? А такого рецепта немає. Можете не продовжувати читати. Але для тих, кому цікаві практичні поради від мага, а не безкоштовні чари, ми можемо поговорити. Все ж таки, якщо ми не виправимо те, що потрібно, то будь-які магічні намагання будуть безсилі. "Не будуть гроші вдаватися до того, у кого діра в кишені". В основі всіх принципів грошової магії лежать мудрі прислів'я, на які ми і звернемо увагу.
Гроші люблять облік і тих, хто з ними облік веде.
Це перше, з чого варто почати грошову магію. Почніть облікову книгу, і не тільки для грошей. Якщо ви досі не ведете її, почніть негайно. Дохід і витрати — це основа бухгалтерії, але головне — це перший крок до обліку. Коли ви знаєте, скільки ви витрачаєте і на що, це не магія, а розумність.
Як ви ставитеся до грошей, так вони ставляться до вас.
Не мніть купюри, а складайте їх аверс до реверсу. Від менших купюр до більших, і якщо гаманець складається, то великі купюри повинні обіймати маленькі. Монети тримайте окремо і завжди беріть решту навіть у монетах, і намагайтеся також давати решту. Гаманець — це будинок для грошей, хай він буде зручним для них.
Заздрість і бідність приходять як сестри разом.
Ніколи нікому не заздріть і не давайте привід для заздрості. Якщо ви хвалитесь, не робіть цього. Нехай ваш гаманець не буде таким розкішним, щоб не привертати увагу та заздрість. Не хваліться новинками і не роздавайте свою радість іншим. Пам'ятайте, що бідність — це сестра заздрості.
Гроші народжуються в тиші і живуть в тиші; де шумлять, там гроші вмирають.
Якщо ви отримали дохід, мовчіть про це, і якщо витратили, теж мовчіть. Ніхто не повинен знати про ваші стосунки з грошима. Це інтимна справа, і розмовляти про свої стосунки з грошима — це все одно, що їх вбивати.
Хто бере в борг, той купує бідність; хто дає в борг, дарує своє добро.
Якщо ви взяли кредит, то не шукайте крадників, ви самі його привернули. Не шукайте вину в інших, ви вже нашкодили собі кредитом і боргом. А якщо дали в борг кому не будь, то вам вже не потрібні вороги. Ворог той, хто вам винен. Гроші приходять кожному за потребою і для діла, а якщо ви видали займ, то вибачайте, але ви вже наближаєте бідність.
Милосердя і подарунок — два злодії: один краде, інший грабує.
Не ведіться давати милостиню. З жалістю ви відкриваєте свій захист і втрачаєте енергію грошей. Зазвичай крадники саме так і діють.
Монетка піднята з землі принесе нещастя, а чужий гаманець — скруту.
Якщо ви бачите монетку або купюру на землі, не поспішайте її піднімати. Те саме стосується й чужого гаманця — не торкайтеся його. Якщо ви не хочете принести собі біду та скруту, то не доторкайтеся до них. Такі дії привертають негативну енергетику.
Гроші тримайте в гаманці, документи — в сумці.
Ніколи не тримайте гроші разом із документами. Чеки теж краще не зберігати з грошима. В чеку зазвичай закладено вирок для грошей, а вони цього не люблять. Якщо ви втратите гроші, не журіться, але втрата документів призведе до жалю, і гроші вам не замінять. Гроші люблять радість та щастя, і вони прилипають до таких справ.
Хто збирає гроші без мети, той в'язень грошам, рано чи пізно вони втікають.
Не варто збирати гроші без мети, і особливо говорити, що це "на чорний день". Такий день невідмінно настане, і гроші втечуть і не повернуться до вас. Гроші люблять свободу, і якщо ви збираєте, скажіть їм на що і для чого вам це потрібно, і вони приваблять потрібну суму для вас. Але не розповідайте іншим грошам, що ви збираєте на щось. Гроші потрібно відпускати на волю. Періодично робіть невеликі витрати зі збережених грошей, а потім поповнюйте їх, щоб гроші могли розповісти про те, що вам потрібно. Ця порада може здатися дивною, але вірте, вона працює. Не тримайте гроші "у в'язниці" надовго. Гроші, так само як і ви, не люблять працювати, тому інвестовані кошти іноді треба відпускати на відпочинок, виділяючи з оборотних коштів суму на розваги.
Жадібність поїдає гроші, щедрість відлякує гроші.
Не будьте жадібними — це важливо. Так само щедрість має бути в міру. Встановлюйте певні ліміти для витрат. Просто виділіть суму для витрат та візьміть невеликий запас. Намагайтеся не витрачати цей запас, але в разі потреби використовуйте його. Не торгуйтеся з продавцем, хороший продавець сам знизить ціну, але якщо ви його оманите, то вам не буде користі від покупки. Якщо ви бачите, що продавець жадібний, не купуйте від нього нічого. Купуючи щось, послугу або товар, дивіться на настрій продавця; якщо він поганий настрій, не купуйте. Гроші не люблять жадібних, надто щедрих та поганих настроїв.
Можна ще багато писати на цю тему, але якщо ви застосуєте хоча б ці поради на практиці, то ви самі побачите, що з часом ваші фінанси покращаться.
Поради — це поради, а мудрість особиста ніколи не скасовувалася. Бажаю, щоб Боги допомогли вам бути мудрими з грошима і щасливими в житті. Просто "ТССС.... мовчіть."
Нехай буде так!
Відредаговано: 27.10.2024