Доля звела дві недолі

Чаптер 49. Без назви

Почалось те, що ви двоє маєте зупинити, - старець виглядав похмуро. Навіть Макс напружився. Він накривають своєю рукою мою. Стиснув - не боляче, але міцно. З'явилось відчуття, що мене... тримають? У захисті?

-Зупинити? - вирішила я трохи відволікти чоловіків від траурних думок, посьорбуючи трав'яний напій, який мені дали після ліків, щоб полегшити реакцію шлунку.

-Так, дитинко, зупинити. - Нікуа сперся на стіл. - Я вже багато чого розповів вам про Шіруа та його родину. Але, я гадаю, ви і самі розумієте, що подібність Жасмін до дружини Шіруа не є випадковість, - Максим кинув свій уважний, але водночас і теплий погляд на моє обличчя. - Це доля, яка вас звела.

Нікуа подивився на наші кулони і продовжив:

-Багато сторіч минуло, коли вони востаннє виконали свою місію. А....

-Соррі, що перебиваю, але, - я сіла в позу лотоса. - Я маю одне питання. Макс не схожий на Шіруа, судячи з його портретів. Той був сухорлявий та темноволосий з вузьким розрізом очей, а цей - я кивнула  в сторону Макса, - ні. 

Помітивши скептицизм в очах мого новоспеченого нареченого, я спробувала пояснити, що саме маю на увазі. 

-Просто, хіба не обидва мають бути схожими на своїх "прапра...закоханих"? Кулон підійшов нам обом, що дає зрозуміти, що в нас match. Але, можливо, був ще хтось третій? І на нього якраз він і схожий. І взагалі чи була там щирість почуттів між Шіруа та його дружиною? Може, там був коханець який? Чи колишній?

-Який в біса коханець? - втрутився Макс. - Жодних коханців. 

Нікуа трохи посміхнувся.

Боже, просто слово вимовила, а воно вже розлютилось. Травма?

-Чого ти злишся? - спитала я.

-Я не злюсь! - він забрав руку і вийшов з кімнати.

-Я щось не те сказала? - старець знову легко посміхнувся та вимовив:

-Посидь тут, ти ще слабка. Я спробую з ним поговорити, - я мовчки погодилась і силует старця зник з моїх очей за дверима.

 

Максим. 

Досвід. Негативний. Був. Але щоб мене це дуже ранило,  нінколи про це не думав та не згадував. Ну зрадила, ну шльондра, але коли Жас це сказала, я всередині майже оскаженів. 

Раптом, я відчув чиюсь важку руку на своєму плечі. Це був Нікуа:

-Вибач старцю, я не знаю, що на мене найшло.

-Хіба?Не знаєш? Це страх втрати, бо ти любиш Жасмін, - він злегка постукав мене по спині і забрав руку: - чи був у тебе негативний досвід зради? 

-Такч але це було дуже давно. Вже все прожито та відпущено, проте Жас коли сказала про коханця, моя уява чомусь вирішила намалювати її в обіймах іншого. Тому вибухнув. 

-Це очевидно, ти маєш такий досвід, твоя психіка пам'ятає, що це неприємно було тоді, і ще гірше може бути від Жас, бо почуття сильніші, серйозніші, вас Бог поєднав, праведна Матір привела сюди. Але не варто накладати шаблон на Жас. З тим як їй важко сходитись з чоловіками, згадай її в перші дні.  То я думаю хвилюватися немає за що. 

Я посміхнувся. 

-Да, ти правий, - мені трохи полегшало. 

-До речі, інтуїція в твоєї нареченої сильна. Бо і насправді був третій. У цій історії, однак там не все так просто. Ходімо в кімнату, треба щоб і Жас це також почула, - ми вже почали іти, але раптом старець зупинився та вимовив:

-До речі, ці кулони. Вони захищають від невірності. Каміння принижують рівень лібідо, якщо поруч не твій партнер. Тому ти в безпеці. 

Я задумався и нахмурив брови. Старець це помітив. 

-Що? А, да, секс - це кохання, в давнину про це знали. Це зараз ні сорому, ні совісті. Ходімо.

Ми повернулись до кімнати, але Жасмін заснула.

 




Поскаржитись




Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше