Діяння - це повний природний процес, який включає в себе ідею і матеріальне втілення. Діяння так як і ідеї, є простими і складними. Прості діяння складаються із малих психічно – духовних процесів і їхньої матеріалізації. Складніші в свою чергу складаються із велико кількісних психічно – духовних процесів і їхньої матеріалізації. Діяння супроводжуються відчуттями.
Відчуття є діянням нервово – гормональної системи. Яка дозволяє відчути біль і насолоду, різної сили. Так як діяння включає в себе психічно – духовну роботу, і матеріальну роботу. То можна сказати що на психічно – духовну роботу нервово – гормональна система реагує емоціями. А на матеріальні процеси реагує матеріальною відповіддю нервово – гормональної системи на заданий подразник.
Нервово – гормональна система призначення щоб обозначити межі діянь, які дозволяють відчути власне тіло і те життя яке воно виробляє. Нервова система находиться під постійним впливом гормональної системи що надає життю смак. Викид гормонів відбувається відповідно діянь. Нервова система відчуває тіло з його потребами і відчуває навколишній світ із його елементами. Щоб забезпечити тіло життям, тіло використовує навколишні зустрічаючі йому ресурси даючи їм емоційну оцінку, відповідно тих емоцій які вони стимулюють і потреб які вони задовольняють.
Не раз щоб задовольнити дану потрібність яка продовжить життя і робить його приємним, доводиться витримати на собі біль, що підсилює мить насолоди від отриманого, контрастністю емоцій, стимулює до пошуків емоційно приємніших ідей і перетворення їх у діяння.
Краса – природна досконалість. Красиві елементи несуть в собі ейфорійні відчуття через той орган відчуттів через який сприймається його краса. Некрасиві елементи несуть в собі біль через ті органи відчуттів через які сприймається їхня не краса. Коли тіло не надає елементам емоційної оцінки, і для подальшого їхнього обчислення і включення їх в ідеї, потрібна їхня приналежність, ця приналежність робилась штучно, з допомогою мислення і прив’язування елемента до ближчого емоційно відомого елемента в якого і запозичало емоційної енергії. Часто в такій розтановці що є добре, а що є поганим можуть послужити авторитетні нам люди, по чиєму прикладу безоговорочно навішуються емоційні ярлики предметам, що у майбутньому підтвердиться чуством сумісності із організмом, або не сумісністю у випадку хибних розтановок.
Тіло живе ради хорошого, приємного по емоціях і корисного для продовження життя діянь. Чим більш емоційно і ейфорічно проходить дана ідея тим більша її якість, тим вищий клас життя. Із часом перебираючи емоційну гаму і вибираючи із них більш привичні для себе ідеї які несуть в собі приємні нам емоції людина починає формувати сенс свого життя, і цей сенс проявляється в тих способах щоб отримати позитивні тілу відчуття.
Емоційна прив’язаність до ідеї я називаю любовю. Любов - це діяння яке відчувається емоціями. Чим сильніші емоції викликає дане діяння тим сильніша любов. Сильна любов розпізнається за сильними емоціями. Із часом тіло не бажатиме частих переживань, вони йому неінтересні, бо лишають за собою присмак гіркоти, і тіло бажає чистих вищих емоцій, бо саме вони несуть в собі коштовні миті життя. Жити із безліччю лишніх емоцій для тіла подібне до споживання сирої картоплі із шкарлупою, голод втамує но з яким смаком. Навчившись смачно приготувати картоплю тіло отримує нове емоційне задоволення, і відчуття ейфорії в моменті її споживання. Збирай якісні ідеї і віднайди у собі мужності щоб матеріалізувати їх і проживеш ти насичене життя. Бажаючий правди відділятиме порожнє від повного аж поки не очистить і не побачить чисту правду. І тільки з правди із дійсно важного він побудує свої діяння. У цьому є вища насолода.
#8602 в Любовні романи
#2069 в Короткий любовний роман
#368 в Не художня література
любов і доля, філософія життя, любов і біль_душевні страждання
Відредаговано: 10.09.2022