Ніколь розізлила ця інформація.
- Веди мене до цього зрадника, я хочу знати хто це.
Охоронець, Ніколь і Олена пішли за будинок. Два охоронці тримають третього.
- Хто ти? Навіщо зрадив нас?
Ніколь підійшла і дала чоловікові гучного ляпаса, він ойкнув.
Ніколь запитала хто він, бо це не людина з її рідного селища.
- Неважливо хто я, ненавиджу тих, хто живе за минулими правилами і законами, різко відповів чоловік.
- Ведіть його у в'язничний порт. Скажіть охорпонцям, годуйте його тільки хлібом і водою. Я напишу Іванові , хай він вирішує, що робити з цим зрадником.
Чоловіка відправили у інший порт.
Ніколь знайшла записи з фотографією чоловіка. Цей чоловік, Хлещенко Олег Олегович, проживав у селищі, сформованому з людей, які жили у Пахучому містечку ( там жили парфумери), йому 45 років, він вдовець, має однорічну доньку, яку виховує сам. Ще у нього є тітка і дядько, вони мають двох дітей трирічну Дарію і семирічного Леоніда.
У Олега є молодша сестра Єва, зять Антон і племінник Юрій. Більше у чоловіка родичів немає.
Ніколь сказала, щоб перевірили Юстину і Кирила ( дядька і тітку Олега) і Єву та Антона.
Дівчина задумалася. Куди подіти Раїсу, доньку Олега? А також дітей дядька і тітки та сестри і зятя зрадника, якщо раптом вони також причетні до зради?
Також перевіряють кожного жителя порту. Двічина негайно написала Іванові. Головний повстанець наказав негайно виявити чи є ще зрадники і відправити їх у в'язничний порт, якщо виявиться, що зрадники є. У першу чергу перевірити родичів Олега. Також Іван повідомив, що Раїса не єдина дитина Олега, у нього є ще старший син, який чомусь не потрапив ні у реєстр, ні у порт. Іван припустив, що люди короля забрали малого Аркадія, щоб шантажувати Олега і змушувати його виконувати його накази. А чоловік виконував, бо боявся за життя сина. Тому Іван перевірив чи дійсно усі жителі селищ потрапили у порт.
Усіх перевірили за допомогою кільця правди: одягаєш його на шию і ставиш запитання. Якщо людина говорить правду, то кільце загорається фіолетовим кольором, а якщо обманює, то рожевим.
З кожної із інших десяти селищ завербовано по дній людині. П'ятьом людям, як Олегові, погрожували убити когось із родичів, яких король і його люди забрали до себе.
Троє співпрацювали з представниками влади добровільно, а на двох наклали закляття, яка паралазує волю людини і змушує робити те, що їм накаже людина, яка наклала закляттяю. Не на усіх не наклали закляття, тому що це не входило у плани того, щоб усі підкорялися одній людині.
Деякі люди Івана шукають родичів тих, хто у короля: двох дітей, тоьх чоловіків і двох жінок.
Тепер люди передають інформацію представникам влади, тільки виправлену, але правдоподібну ( ті, чиї родичі у короля).
З двох шукають спосіб зняти закляття, а на тих, хто співпрацював добровільно чекає ув'язнення у далекому порту, там дуже жарко. Усі завербовані жили на краю селищ.