Наступного дня Ігор в черговий раз збирався на роботу, але до обіду вже повернувся додому. Його звільнили, хоча правильніше сказати скоротили, так вони йому сказали, і видавши лишень частину зароблених грошей, пообіцяли іншу частину грошей відати пізніше. Ігор знав що пізніше ніхто нічого не дасть і розстроєний він пішов додому.
Насправді дана ситуація заспокоювала Ігора, так як він міг спокійно продовжувати жити без роздражаючої його надії роботи, і він мав невелику суму грошей якої йому має хватити на декілька тижнів.
По інерції я мав би писати про те як Ігор розізлився з того що відбулось і описати емоції через фільтр «Психології цілі», але наш герой ще на початку книги постав як начитаний хлопчина, який прочитав десятки книг по психології, багатьох авторів, плюс, для нього ця робота була вже малоінтересна, так що єдина річ яка могла викликати в нього ярко негативні емоції це недодача зароблених грошей, але так як він внутрішньо враховував варіант з недовірою, то дана ситуація минула без особо явних емоційних поривів. Щоб можна було їх показати читачеві. Звичайно що емоції у нього були, як і в більшості людей, но емоції виділяються постійно, хоч і малими дозами, вони є.
А тим часом Ігор ходив кімнатою рішаючи складну задачу «як добре відпочити, нічого не потративши, і багато здобути?». В голові крутились варіанти дешевого відпочинку: піти на річку, погуляти в парку, подивитись телевізор, послухати музику, пограти ігрушку на телефоні.
Найпопулярнішим виявився подивитись телевізор, але після 20 хвилин перегляду нудних телепрограм і постійним перемиканням каналів, на перше місце популярності, вийшло похід на річку, погода якраз була душнувата, а там можна із оголеними дівчатами познайомитись. «А ще там водичка приємна» - промовляв Ігор збираючи пляжний набір речей,: «А ще там мало людей, і я буду ближче до природи». Як на думку автора усі ці речі які він перераховував були тета алгоритмами, що давали йому енергію на цей похід на річку.
Популярність
Вернувшись із річки Ігор буде читати черговий розділ «Психологї цілі» і у його мозку будуть крутитись наступні тексти. Популярність – це об’єкт заряджений масовою енергією, а якщо говорити на мові алгометричної психології, то популярність це алгоритм смислу заряджений енергією соціуму.
-.
Приклади алгоритмів смислу заряджених позитивною енергією: секс, любовні відносини, бути багатим, любий фільм який в коментарях описаний як дуже класний, і багато інших алгоритмів смислу які подібно цим перечисленим описуються групами людей як такий, що є позитивним. Коли велика кількість людей скаже що фільм класний і інтересний в мозку сформується своєрідна картина його енергетичної вартості. Наприклад, 100 людей говорили що фільм позитивний, і для людини ця інформація сприйнялась як правдива. Бо одна, дві людини можуть брехати або правильніше сказати, можуть помилятись, та коли одне і теж говорять 100 людей починає появлятись певний інтерес і довіра на те щоб затратити своєї енергії ради отримання тої більшої енергії, яку отримали тих 100 людей, що давали позитивні відгуки.
Ігор бачив, як гуляють парами молоді люди, і коли чув про що вони розмовляють. Пригадував свою подібну ситуацію давністю коло трьох місяців, коли він ще цієї книги не мав в руках і грошей не те щоб організувати якусь маленьку захоплюючу пригоду в нього також не було.
І вони просто гуляли і спілкувались разом, від чого Ігору хотілось вити на небо, так йому було скучно, і він в думках рахував скільки сил йому треба затратити щоб витягнути дівчину на зустріч, і все ради цього примітиву. Коли я гуляю сам, в моїй голові появляються в рази, а то десятків разів інтересніші діалоги і ситуації, виходить те що є популярним, для мене є скучним. Хоча якщо вкласти якість, кошти і зробити розважальну пригоду, були б інші відчуття, від цієї зустрічі, но навіщо вона тоді потрібна, якщо радуватиме сама пригода.
Думки в голові Ігора все набирали обертів. А секс по своїй суті скучне заняття, всунь тай вийми, але в силу своєї популярності - це ціла релігія, із вірою в щастя від цього процесу. І хто знає життя із цієї сторони, зі сторони сексу, і вивчив ходи реалізації сексу тому повезло, а сотні тисяч інших які ходів не знають, що їм робити? Завдання роздані всім масово, а битись ради цілі в одиночку, тут Ігор перейшов на свою власну мову, але я продовжу описувати хід його думок.
Щоб було приємно треба внутрішньо до цього йти, і бути впевненим у своєму партнері, якась стабільність, по ходу ми постійно ставимо ставки, на те що отримаємо бажане або не отримаємо. І тут головне вигравати по більшій ставці.
Помалу його мозок став стихати із тим бурним перебігом подій, і він розслабився і просто споглядав оточуючі його речі. Ігор був задоволений, він отримав відповідь із своїх думок.
Усі рано чи пізно приходять в те місце що вважають домом, от і наш герой прийде в таке місце , він прийде в свою кімнату де візьме книгу «Психологія цілі» і дочитає її до кінця, усі її розділи, це все він зробить до ранку після чого ляже спати, щоб його мозок утрамбував нові знання. І поки наш герой спить, постає питання яке життя його чекає після книги «Психологія цілі»?, які цілі появляться в його житті?, як він сприйматиме інформацію і які уривки книги пригадаються йому?
Життя Ігора після книги
Пройшов тиждень, як наш герой Ігор дочитав книгу. Чи змінився він? Швидше ні чим так. «Поміняти себе змістовно, зразу, людина не може, але видати гарну ідею може, тож треба, щоб ця ідея стала основою, треба слідувати їй і розширювати її межі» - повторював про себе Ігор.
Після прочитання книги він став більше думати власним розумом, намагаючись розставити думки по важності і затратності енергії яка потрібна для виконання діла в реалі і складати невеликі речення, які час від часу начитував собі.
Психологія цілі пише складати графік із корисних речей (з віддачею енергії). А Ігор говорить що щастя – це чекати приємного завтра, а завтра «приємне» стається швидше ніж ти чекав. Віра дає надзвичайну психологічну силу.