Намалюю на хмаринках,
Зафарбую рожевим,
В наших двох половинках,
Пахне тигром та левом.
Малюватиму мрію щосили,
Прискорюючи серцебиття,
Ми так довго цього просили,
Кохаймо у полоні життя.
Дощитиме слізьми,
Між посмішок щирих,
Один до одного ліземо,
Поміж днів мерехтливих.
Ти для мене янгол, жар птиця,
Я для тебе стіна сталева,
Радію, як твій образ насниться,
Назавжди моя королева.
Шукатиму тебе у різних світах,
Коли доля розділятиме знову,
Навіть там: "у трьох сильних китах",
Що тримали все за основу.
Серед мільйонів щасливих дельфінів,
Закарбується в серці незабутня Афіна!
Поміж часу, якого "ніде не подіти",
В "думках майорітиме" моя Афродіта!
Де би не був - де б, не була ти,
Кохання прийде і в інші світи!
Відредаговано: 22.06.2026