Так хочеться: закрити очі на все,
Віддалитись "на відстань гори",
Коли так різко й потужно трясе,
"Коли все, що спалив - ще горить"!
У межах особистих кордонів,
Є трішки затишку й люті,
Десь глибоко - між забобонів,
Серед добра й каламуті!
Добре не звертати уваги,
На речі прості і надто складні,
Та життя - "це не зібрання магів",
Все ускладнюється в сірості днів!
Говорити простими словами,
Намагаємось - не завжди виходить,
Це - як розірватись між полюсами,
Де північні вітри хороводять!
"Зберігати хороші вчинки",
Серед "зайвих пустот" у тілі,
Важко - вже у серці "почорнілі частинки",
Що тимчасово перефарбовані в білі!
Дні минають - з'являються нові,
Від поштовхів долі трішки трясе,
Та сни: ще "живі й кольорові",
Так хочеться: закрити очі на все!
Відредаговано: 22.06.2026