Буревіями долі

Зима, що запізнюється

Знову "віяло" холодом, падав сніг,

Зима робить спроби "залишитись",

Святковий настрій "рятує", як оберіг,

Тільки гілля дерев лиш колишеться.

 

 Так лютує "біло-холодна фурія",

 Не зважають люди, що вірять в дива,

 Не гнітяться в "холодно-шаленій бурі",

 Що принесла із собою "непевна" зима.

 

Серця знову зігріті теплом, душі теж,

Щасливі моменти "несуться рікою",

Бажання та мрії, не мають вже меж,

Навіть "заковані в рамках" зимою.

 

"Літають" думки, роздуми "сипляться",

 Стрімким потічком невимовним,

 Настроєм свят тіло "живиться",

 Огорнуте щастям "щиро-зимовим".

 

Зимою зовсім не холодно, ні,

Якесь небачене тепло обійма,

В очах "іскорки" - надворі "вогні",

Щоразу приносить кожна зима.

 

 Дива нікого не обійдуть стороною,

 Лиш повірити! Хоча би сьогодні,

 Створене прекрасною цією зимою,

 Розвіє сумніви - "заповнить безодню".

 

Зима! Віяло снігом - холод в'їдався,

Зима! В передчутті свят, день таки вдався!




Поскаржитись




Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше