Буревіями долі

Все не так

Привіт! Літаючи поміж хмар,

Видно "залишки" оазисів затишку,

Бувай! Ходячи серед примар,

Важко дихати вже від задишки!

 

 Витаючи в небесах, хоч в уяві,

 Можна побачити все, що захочеш,

 Блукаючи - де вогні надто яскраві,

 В вись уже "не проскочиш"!

 

На хмарах лежачи, "заглядаючи" в небо,

Свідомість, "дістає до зірок" - видно все,

На землі, де літати немає потреби,

Обов'язково вітер на бік "понесе"!

 

"В межах" блискавки й грому,

 Світ стає іншим - справжнім і звичним,

 В буденному - десь біля дому,

 Все швидко змінюється на хаотичне!

 

Привіт! Літаючи все вище і вище,

Зникають: неспокій, брехня, маячня,

Бувай! Час неповернення стає ближче,

З'являються "малюнки сірого дня"!

 

 Добре уявно літати хоч іноді, так,

 Основне не забути: на землі, все не так!




Поскаржитись




Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше