Не заходити!
"Двері замкнено" до ідеальності,
Нічого нікому не потрібно доводити,
Лиш видалити непотрібні формальності!
Не заходити!
"Вхід до мрій завалило камінням",
Непотрібно межу переходити,
Лиш довіритись своїм, власним вмінням!
Не заходити!
"Озеро надій стало бетоном",
Й немає сенсу "чорні плями виводити",
Та "робити підворіття своїм пантеоном"!
Не заходити!
"Ущелина звершень накрилась лавиною"
Це - як годинники переводити,
Стрілки зламані - живемо лиш хвилиною!
Не заходити!
Навіть "місто гріхів сьогодні зачинене",
Без сенсу стояти - треба обходити,
Йти між сумнівами та причинами!
Не заходити!
Знову цей напис у думках "майорить",
Його потрібно зірвати, знешкодити,
Уявити: дерев'яний - хай вже згорить!
Напиши все, що хотів, на папері,
Таблички немає - відімкнені двері!
Відредаговано: 22.06.2026