Вічна дилема: бути чи не бути?
Затьмарює думки, "затискає",
Про неї, вже ніяк не забути,
Перед вибором серце стискає!
Відповідь не приходить одразу,
Перебираємо сотні варіантів,
"Виганяючи розумову заразу",
Та й це, не додасть нам гарантій!
Насправді: відповідь ми вже знаємо,
Вона "палітрами віддає яскравішими",
На мить, ми таки засинаємо,
Що заважає прийняти рішення!
Вічні сумніви: бути чи не бути?
Доводять до "екстазу сумління",
Це: як із хмарочосу стрибнути,
Для довгого польоту забракне терпіння!
Бути чи не бути? Вічне протиріччя,
Все ж, доведеться прийняти рішення,
В роздумах люди, через кожне сторіччя,
Роблять вибір без перебільшення!
Бути чи не бути???
Основне: ким ми є не забути!!!
Відредаговано: 22.06.2026