Буревіями долі

Коли все починалось

Колись все починалось,

Хороше і зовсім не дуже,

Нічого від нас не ховалось,

Й ніхто не здавався байдужим!

 

 Бувало щось вперше і вдруге,

 І в третє - хай йому грець,

 Та й світ не був недолугий,

"Не знущався" над початком кінець!

 

Давно вже було так гарно,

Навколо - природа-краса,

В часи, коли завжди хмарно,

Не чують слів небеса!

 

 В минулому: чорне біліло,

 Очі не ховались від сірого,

 Не боялись відчувати всім тілом,

 Ми почувались частинками цілого!

 

Відбувалось щось цікаве й яскраве,

Залишаючи в спогадах "вічні сліди",

Й перша вранішня кава,

Впевнено вела до мети!

 

 Коли-небудь: буде краще ніж було,

 Зробимо так, щоб майбутнє почуло!




Поскаржитись




Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше