Колись все починалось,
Хороше і зовсім не дуже,
Нічого від нас не ховалось,
Й ніхто не здавався байдужим!
Бувало щось вперше і вдруге,
І в третє - хай йому грець,
Та й світ не був недолугий,
"Не знущався" над початком кінець!
Давно вже було так гарно,
Навколо - природа-краса,
В часи, коли завжди хмарно,
Не чують слів небеса!
В минулому: чорне біліло,
Очі не ховались від сірого,
Не боялись відчувати всім тілом,
Ми почувались частинками цілого!
Відбувалось щось цікаве й яскраве,
Залишаючи в спогадах "вічні сліди",
Й перша вранішня кава,
Впевнено вела до мети!
Коли-небудь: буде краще ніж було,
Зробимо так, щоб майбутнє почуло!
Відредаговано: 22.06.2026