Все може розщепитись на атоми,
Й ніхто і ніколи цього не знатиме,
Однією ногою ми тут, другою там,
З баластом завжди важче ногам!
Життя розіб'ється тепер на частини,
Котрі вже не складуться в людину,
У мультивсесвіті душ загубитися просто,
Піщинкам, що "не хизуються зростом"!
"Доля полетить в червоточину,
Знову тіла осторонь - на обочині",
Коли нічого неможливо змінити,
"Треба навчитися: на нуль поділити"!
"Буття зникне на червоній планеті",
Де не видно своїх силуетів,
Стільки намагань - безліч спроб,
Для галактик - ти дрібненький мікроб!
Той, хто не робить жодного кроку,
Почувається "найкращим пророком",
Яскраве майбутнє собі малюватиме,
Але все розлетиться на атоми!
В межах розуму, досвіду, практик,
"Доведеться обманути систему галактик",
Заховатись там, де ніхто не шукатиме,
Поки "все перетвориться в атоми"!
Змінити долю не просто! Хіба обманути!
Щоб прокинутись - "доведеться заснути"!
Той, хто не робитиме нової спроби,
Згине в нескінченості надуманих фобій!
Відредаговано: 22.06.2026