За завісою темних історій,
В не найкращі сумбурні часи,
Сторінками живих алегорій,
Рятують лиш погляди "очима краси"!
В передчутті штормів й небезпеки,
Совість "веде до вини без вини",
В очікуванні пекельної спеки,
Засмучують погляди "очима війни"!
За лаштунками власної долі,
Коли зап'ястя важкі і закуті,
Думки надто бентежні і кволі,
Все вбачається "очима нестерпної люті"!
Стиль життя вибирає нас, а не ми,
"Між краплями нескінченних дощів",
Щось прекрасне за якимось дверми,
Що можна побачити "очима радощів"!
Світло осяє нас яскравим потоком,
"Зникнуть повороти котрі смугасті",
Все почнеться з новим, впертим кроком,
Коли поглянути навколо "очима щастя"!
Очі! "Налаштуй, якщо вийде",
Очі! При бажанні: серед темного - світле прийде!
Відредаговано: 22.06.2026